13/05/2026
Gdybyśmy mieli opisać Polę w trzech słowach, bez wahania powiedzielibyśmy: SKROMNA, ŚLICZNA i ODPOWIEDZIALNA ✨
Mieć obok siebie taką osobę, zarówno w pracy, jak i na co dzień - to naprawdę szczęście! Z Polą można porozmawiać na każdy temat, pośmiać się do łez, a kiedy trzeba, z ogromnym spokojem i opanowaniem załatwić nawet najtrudniejszą służbową sprawę.
I to właśnie od Poli zaczynamy cykl „Poznaj bliżej nasz team” 💚
A teraz kilka faktów, które napisała o sobie:
• studiuję psychologię i w przyszłości planuję zostać klinicystką
• moim największym marzeniem jest zwiedzić cały świat
• mimo, że pracuję z ludźmi, bardzo cenię sobie spokój i mam duszę introwertyczki 🌿
• gdybym miała wybrać jedno danie, które mogłabym jeść do końca życia - byłoby to sushi
• jestem bardzo trudnym zawodnikiem, jeśli chodzi o zakupy odzieżowe 👀
Macie jakieś pytania do Poli?
I kto powinien pójść na „drugi ogień”? Kogo mamy przedstawić następnego? Dajcie znać!