04/02/2023
Jesteśmy już po szkoleniu dotyczącym opracowania WOPFU i IPET. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Dziękuję również za bardzo miłe informacje zwrotne 🥰🥰 Jednocześnie chciałabym poinformować, że szkolenie było nagrywane. Jeżeli ktoś z Państwa nie mógł dzisiaj się z nami spotkać, a chciałaby uzyskać dostęp do nagrania (wraz ze wszystkimi materiałami, na których pracowaliśmy i zaświadczeniem), proszę o wiadomość prywatną na Facebooku EDUNIKO SZKOLENIA. Prześlę więcej informacji. Pozdrawiam! :)