No i dobra Team

No i dobra Team Bierzemy udział z Złombolu - imprezie charytatywnej wspierającej od 18 lat dzieci z domów dziecka.

08/07/2024

Wspomnienie z Norwegii, gdzieś nad fiordami 😍

Dotarliśmy do domów!O zachodzie słońca dotarliśmy do Pasłęka, gdzie zostawiliśmy Tomka, następnie ruszyliśmy odstawiać p...
05/07/2024

Dotarliśmy do domów!

O zachodzie słońca dotarliśmy do Pasłęka, gdzie zostawiliśmy Tomka, następnie ruszyliśmy odstawiać pozostałych załogantów pod ich domy.

Wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi i pod ogromnym wrażeniem Skandynawii. Na pewno będziemy chcieli tam wrócić jeszcze nie jeden raz 😍

Naszą podróż się zakończyła, ale to nie znaczy, że nie będzie więcej zdjęć i filmów z wyjazdu. Zasiadamy do selekcji materiału, podsumowania trasy i opisania ciekawszych miejsc oraz naszych przygód.

Stay tuned!

Pół godziny temu zjechaliśmy z promu w Gdyni, jesteśmy w Polsce 🇵🇱!Szybkie dotankowanie, już za złotówki 🤑, a następnie ...
05/07/2024

Pół godziny temu zjechaliśmy z promu w Gdyni, jesteśmy w Polsce 🇵🇱!

Szybkie dotankowanie, już za złotówki 🤑, a następnie lecimy w kierunku Olsztyna 🚌

Dzisiejszy dzień spędzamy na promie Karlskrona 🇸🇪 - Gdynia 🇵🇱. Odpoczywamy i odsypiamy po wczorajszo-dzisiejszej podróży...
05/07/2024

Dzisiejszy dzień spędzamy na promie Karlskrona 🇸🇪 - Gdynia 🇵🇱. Odpoczywamy i odsypiamy po wczorajszo-dzisiejszej podróży z Norwegii do portu w Szwecji.

Za niecałe 1,5 godziny powinniśmy przybić do portu, zjechać z promu i wyruszamy w podróż do naszych domów! 😎

❗️Podsumowanie wczorajszego dniaPrzebyliśmy trasę:🔹 🚌 Storeide 🇳🇴 - Karlskrona 🇸🇪Łącznie: 930 km.Średnie spalanie naszeg...
05/07/2024

❗️Podsumowanie wczorajszego dnia

Przebyliśmy trasę:
🔹 🚌 Storeide 🇳🇴 - Karlskrona 🇸🇪

Łącznie: 930 km.

Średnie spalanie naszego Lublina oscyluje w okolicy 11,8/100km.

Noc spędziliśmy w Lublinie, dosyć ciekawe przeżycie 😁

Stoimy w kolejce na prom Stena Line, planowane wypłynięcie ze Szwecji 🇸🇪 o godzinie 9:00. Planowane przypłynięcie do Gdyni 🇵🇱 18:30. Przed nami długi dzień 😊

Do zobaczenia w trasie!

Nie zgadniecie co robiliśmy przez ostatnie godziny! Jechaliśmy 😁Do Karlskrony mamy jeszcze 1,5h jazdy, teraz zatrzymaliś...
04/07/2024

Nie zgadniecie co robiliśmy przez ostatnie godziny! Jechaliśmy 😁

Do Karlskrony mamy jeszcze 1,5h jazdy, teraz zatrzymaliśmy się w Växjö 🇸🇪 na, w końcu, normalny posiłek w ekskluzywnej restauracji spod znaku złotych łuków 🍔 - smakuje tak samo jak w Polsce 😁

Do zobaczenia rano na promie! 🛳️

Jesteśmy na granicy norwesko-szwedzkiej 🇳🇴🇸🇪, właśnie przygotowujemy obiad 🍽️ i robimy przerwę po kilku godzinach jazdy ...
04/07/2024

Jesteśmy na granicy norwesko-szwedzkiej 🇳🇴🇸🇪, właśnie przygotowujemy obiad 🍽️ i robimy przerwę po kilku godzinach jazdy 🥳

Pogoda się delikatnie popsuła, przez ostatnie 1,5 godziny ciągle pada ☔️

Za chwilę ruszamy dalej, ku naszemu dzisiejszemu celowi - Karlskronie w Szwecji 😁

PS. Dziękujemy Żonie załoganta za super spaghetti! 🍝

Adres

Olsztyn

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy No i dobra Team umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij