09/05/2026
Nauka nie poszła w las... Poszła w nadgarstki 🔥🚀😎
Kolejny cykl szkolenia w mega atmosferze. Temat niby posty 👉 KAJDANKOWANIE 👈
4 h działania w elitarnej grupie, która szuka rozwoju, chce się rozwijać i działać 😈
Swoją pasją i misją łączę ludzi, kocham to co robię i dopiero nadaję temu kierunek. Po 33 latach treningu i rozumienia "PO CO I DLACZEGO" ... 🧠🎯🧠🇵🇱🧠
Dziękuję za zaangażowanie, wzajemny szacunek, ZERO KRWI PRZY STALOWYCH KLAMRACH... a jęki - musiały być 🤣📢🐗.
Bo czym jest nauka technik bez rozumienia bólu i doświadczenia własnego w interwencji i samoobronie? Symulatorem?
Praktyka uczy! Dyscyplina spina charakter!
Powtarzalność 👉 tworzy automatykę. Tyle!
Było 3P: Prawo. Praktyka. Prewencja.
I wszystko zgodnie z prawem!!! 📢🇵🇱📢
Do następnego razu. Jesteście w porządku.
JARAM SIĘ ŻYCIEM I SAM KOCHAM ROZWÓJ. Lecę do książki z psychologii.
Ognia!!! ❤️🇵🇱📢