13/03/2020
Kochani,
Jak już się domyślacie z racji pandemii koronawirusa najbliższe mecze, turnieje i spotkania siatkarskie zostały zawieszone do odwołania. Zarówno nasze treningi, jak i dzisiejsza kolejka rewanżowa w Przodkowska Liga Piłki Siatkowej Kobiet się nie odbędzie.
Każdy z nas doskonale widzi, co się dzieje. Jedni ludzie wpadają w panikę wykupując wszystko ze sklepów, drudzy totalnie lekceważą sytuację spotykając się w miejscach publicznych, w dużych skupiskach ludzi i mówiąc: "mnie to nie dotyczy". Apelujemy o rozwagę, bo oba podejścia są błędne! Dopóki w Polsce nie rozpętał się Armageddon SARS-CoV-2 jest nam łatwiej to okiełznać. Zachorowania będą, ale zostając w domu nie narażamy siebie i innych na rozprzestrzenianie się wirusa, i pozwalamy służbie zdrowia na skuteczne działania i pomoc każdemu. Nie trzeba o tym się rozpisywać, bo i tak wystarczająco artykułów na każdym kroku na ten temat...
I pamiętajcie - nasz system ochronny przed tym wirusem będzie skuteczny tylko wtedy, gdy każdy z nas się do tego podporządkuje :) Koronawirus zbiera na świecie śmiertelne żniwa... Możemy zarażać nawet jeśli nie mamy objawów i myślimy, że jesteśmy zdrowi. Dbajmy o siebie, dbajmy o swoich najbliższych (zwłaszcza tych w podeszłym wieku, biorących leki, cierpiących na inne choroby). Nie chcesz ich stracić? My swoich też nie... Dlatego nie myślmy tylko o sobie, ale też o innych.
Nasze kochane sportowe świry - pamiętajcie, że ćwiczyć możecie nawet w domu! 💪 Spacery na świeżym powietrzu w lesie, czy po łące oraz przysiady na jędrne siatkarskie pośladki jak najbardziej wskazane 😁
Jesteście dla nas ważni i martwimy się o Was, dlatego załączamy małe wskazówki 🥰 a o tym jak prawidłowo umyć łapki przypomina zespół R! 🌟 😁
Trzymajcie się cieplutko i życzymy dużo zdrówka w tym trudnym dla nas czasie 😘
Wasze ❤️