19/10/2024
Cześć,
minął tydzień od kolejnego wspólnego wyjazdu. Był to mega wyjątkowy wyjazd, ponieważ spora część z Was zdecydowała się spróbować swoich sił na crossowej, międzyboxowej arenie. Wiemy, że wiązało się to dla niektórych z Was z dużymi nerwami i stresem, jednak mamy nadzieję, że dzięki tak licznej ekipie stres się trochę rozchodził. Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas. Było mnóstwo emocji, tych pozytywnych, jak i negatywnych, ale taki jest sport. Serdeczne gratulacje dla wszystkich, którzy odważyli się stanąć na arenie i wystartować. Dziękujemy osobom, które z nami pojechały, aby wspierać Was podczas startów jak i poza nimi. Dzięki za wszystkie oklaski, zdarte gardełka i cały super doping. Dziękujemy również osobom, które były przed ekranami i śledziły relacje na żywo. To dzięki Wam możemy się pochwalić, że z wracamy z dwoma srebrnymi medalami🥈Mateusz Potaczek, dwoma brązowymi medalami🥉 Adrian Lyra i Zuzanna Czarkowska oraz dwoma czwartymi miejscami 4️⃣ Ania Galińska i Grzegorz Zimoch. Serdeczne gratulacje, jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy tak sprawne osoby w naszym boxie. Trzymamy za Was kciuki w kolejnych zawodach i liczymy na to, że grono startujących będzie się tylko powiększać.
Chcielibyśmy podzilić się jeszcze jednym spostrzeżeniem. Niedługo minie 7 lat jak otworzyliśmy to miejsce. Od tego czasu było mnóstwo różnych historii, perypetii, były dobre i złe chwile. Były wspólne integracje, wyjazdy, urodziny, a nawet choroby przywożone z wyjazdów🤢🤭, były zamknięcia boxa w covidzie🧬🦠, rozbudowy o kolejne metry 🛠️. Ostatnio przenosiny boxa w inną lokalizację 🏠 i tym razem - zmniejszenie go. Jednak nigdy nie brakowało najważniejszego - WAS‼️Ludzi, którzy tworzą to miejsce. Jesteście jak druga rodzina i to Wy tworzycie CrossBox Oleśnica. Dziękujemy Wam za to. Twórzmy kolejne piękne lata, dzięki następnym wspólnym sukcesom jak i porażkom - jak to w prawdziwej rodzinie ❤️