04/02/2026
Ferie pełne ruchu 🏃♂️➡️🏃♀️➡️⚽️
Na zaproszenie Ośrodka Kultury i Sportu w Bierutowie miałem przyjemność poprowadzić zajęcia sportowo-rekreacyjne dla fantastycznych Dzieciaków w ramach półkolonii "Zimowe Ferie z OKiSem". 🤸
Było MEGA- uczestnicy chętnie brali udział w każdej zabawie i grze wykazując się dużym zaangażowaniem oraz ogromną dawką uśmiechu. Aktywność poziom TOP. 🔝
Dziękuję za świetnie spędzony czas! 🙂
📸Fot. Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie