28/09/2023
Pierwszy sezon za mną. Sezon który miał mnie wstępnie przygotować na to co będzie się działo w ciągu kilku następnych lat. Od samego początku wiedziałem po co idę i planów nie zmieniam 💪
Czas na sezon 2️⃣‼️❤️
━━━━
22.10.2023 - Myślenicki Bieg Uliczny | 🔟 km 🏃♂️
Jesienne biegi obfitują w rekordy życiowe, więc i tutaj nie może być inaczej. To tutaj prawdopodobnie pierwszy raz uda mi się złamać barierę 40 minut na 10 kilometrach 💪 Prawdopodobnie - nie dlatego, że wątpię w swoje możliwości. Po prostu może uda się to już zrobić wcześniej, ale ciii... 🤫🤫
━━━━
━━━━
18/19.11.2023 - Otyliada. Pływanie 1️⃣2️⃣-godzinne 🏊♂️
To coś, na co chyba najmocniej teraz czekam. O godzinie 18 wskakuję do basenu i wychodzę z niego o 6 rano 😀 Samo pływanie nie jest tutaj fizycznie problemem przy odpowiednim przygotowaniu (co też się dzieje u mnie aktualnie), ale to, co się dzieje w głowie, po kilku godzinach patrzenia w dno basenu to już inna historia 😏
Celujemy w 25 kilometrów. Celujemy, bo oczywiście nie jestem w stanie tego zrobić sam bez supportu podającego mi jedzenie i picie ❤️
━━━━
━━━━
02.12.2023 - III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski | 5️⃣km 🏃♂️
W 2022 to tutaj debiutowałem z czasem 27:22. Jeżeli tylko pogoda i zdrowie dopisze, to myślę, że w tym roku ustawimy 18 z przodu 😏 (rok temu pierwsze 2 miejsca miały coś w okolicach 18 i zastanawiałem się wtedy jakim nadczłowiekiem trzeba być, żeby robić takie czasy 😀 Dzisiaj w sumie wiem, że te osoby robiły wtedy pewnie lekki treningowy bieg 😀)
━━━━
━━━━
21.04.2024 - Cracovia Maraton | 4️⃣2️⃣km 🏃♂️
Niektórzy twierdzą, że jak maraton to tylko po kilku latach treningu. Dlatego zrobiłem go po niecałym roku, jako jedna ze składowych triathlonu 😀 Osobiście nie widzę w tym dystansie niczego szczególnego. Ot taki sobie dłuższy bieg 😀
Następne wydarzenie w kolejce będzie wymagało sporej ilości biegania, więc dlaczego by nie wykorzystać tego i pobiec w maratonie robiąc przy okazji jakiś fajny czas 😊 Wstępnie padło na Kraków.
━━━━
━━━━
11/12.05.2024 - Bieg 2️⃣4️⃣-godzinny 🏃♂️
Jak sam o sobie zawsze mówię - jestem królem pętli 😀 no to tutaj sobie trochę ich zrobię.
To jedyny nie zorganizowany event w tym sezonie. Będę biegł w moich rodzinnych Bierdzanach pod Opolem. Bo dlaczego nie? Mamy się dobrze bawić a nie bić rekord świata 😊
24 godziny bez przerwy (no tych przerw na sprawy oczywiste nie licząc 😀 )
Na pewno będzie można się do mnie przyłączyć i zrobić jedną, dwie a może i 100 pętli, nie koniecznie na nogach 😀
Nieśmiało spoglądam w okolice 200 kilometrów i tak też pewnie będziemy układać tempo biegu, ale to dla mnie nowość, więc czas pokaże 😊 Pętla będzie miała ~1,75km (zmierzymy dokładnie, zegarek może tutaj mocno przestrzelić dystans), więc każdy punkt na trasie musze minąć przynajmniej 114 razy 😀
━━━━
━━━━
08.06.2024 - Bieg Nyski | 🔟km 🏃♂️
Super lokalna dycha. Pewnie będzie gorąco jak w piekle 🔥🫠🔥 Tyle jestem w stanie na razie powiedzieć o tym biegu 😅
━━━━
━━━━
07.07.2024 - Syców 1/8 dystansu ironman 🏊♂️🚴🏃♂️
Czas z debiutu triathlonowego po prostu wypada poprawić 😏
━━━━
━━━━
31.08-01.09.2024 - 3️⃣x Ironman, Bad Radkersburg, Austria 🏊♂️🚴🏃♂️
Tak jak pierwszy sezon, tak i drugi wypada zakończyć czymś mocnym.
11,4 km pływania 🏊♂️, 540 km jazdy na rowerze 🚴 i 126,6 km biegu 🏃♂️
40-50 godzin w ruchu 😀 bez snu oczywiście! 😀 Szaleństwo? Być może. Tylko takie plany mnie interesują 😏
Planowałem robić podwójnego, ale w tym samym miejscu i czasie organizowany jest potrójny. A że nie raz sobie mówiłem, że to nie ja wybieram starty, tylko one wybierają mnie, więc doskonale wiedziałem co trzeba zrobić 🙃
━━━━
Życie oczywiście pokazało, że plany lubią się zmieniać i na pewno jakieś krótsze starty tu jeszcze dojdą (może jakiś pojedynczy ironman w Niemczech/Austrii w lipcu albo sierpniu). Co by nie było, to zarys mamy i tego się trzymamy!