17/05/2024
Za nami Rajd Nyski czyli dwa dni bardzo fajnego ścigania. Odcinki bardzo ciekawe, w pewnych partiach szerokie i komfortowe, w innych niesamowicie ciasne i bardzo szybkie. Było ciepło, chłodno, mokro, sucho oraz ślisko ... czyli każdy mógł znaleźć coś dla siebie na odcinkach 👍Nam udało się przejechać prolog i prawie dwie z trzech pętli. Prawie, gdyż 20-30 metrów przed metą 4 odcinka urwała się półoś i odcinek ukończyliśmy dzięki kibicom, którzy pomogli nam przepchnąć samochód przez linię mety 😥 ... cóż życie ! następnym razem będzie lepiej! Tak czy siak były to fantastyczne 2 dni ścigania !💥😊💪Teraz nie pozostaje nic innego jak przywrócić samochód do stanu używalności i wracamy za 2 miesiące. Do zobaczenia na starcie w Głubczycach !!!
Automobilklub Mysłowicki , 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze