03/02/2026
Cytując klasyka "Bo sa psy, którym warto pomagać " :)
Drodzy Kibice Sandecji 🤍🖤,
Są gesty, które wykraczają poza sport.
Są drużyny, które grają nie tylko na boisku, ale i w sercach ludzi.
I są KIBICE, którzy pokazują, że siła wspólnoty potrafi zmieniać świat.
Z całego serca dziękujemy Wam za inicjatywę stworzenia kalendarzy, miesiące zaangażowania, pracy i wiary w sens tego działania. Dzięki Wam kwota około 2000 zł, pochodząca z ich sprzedaży, została zamieniona w realną pomoc dla naszych czworonogów.
Zakupy dokonane w naszym sklepiku Przytul Mnie Sklepik Schroniskowy , za tą kwotę, to nie tylko karma, akcesoria czy potrzebne rzeczy. To bezpieczeństwo, ciepło i nadzieja, które trafiły do zwierząt czekających na swój dom.
Pokazaliście, że bycie kibicem to coś więcej niż barwy i herb. To odpowiedzialność, wrażliwość i gotowość, by stanąć po stronie słabszych. Wasza postawa zostaje z nami na długo, jako dowód, że dobro naprawdę ma swoją drużynę.
Dziękujemy za serce.
Dziękujemy za pamięć.
Dziękujemy, że nam kibicujecie i razem z nami gracie do tej samej bramki.