27/08/2024
Hejka, tak jak jest nowy właściciel. Tak i z nim nowy grafik. Dajcie znać czy jesteście przywiązani do starej grafiki/logo czy jesteście za nową wersją oprawy graficznej.
Które logo lepsze ?
- Stare = 😮
- Nowe = ❤️
PS: Wiemy że strona była martwa ale, psst zostawcie po sobie reakcję 🐍