19/04/2026
Serdecznie dziękujemy Jeżom Zgierz za organizację wspaniałego tunieju i święta piłki chodzonej!
Nasza drużyna dała z siebie wszystko i jeszcze więcej i po pięknej walce wygrała dwukrotnie, raz zremisowała i trzy razy została pokonana przez zdecydowanie silniejsze przeciwniczki, finalnie zajmując 5 miejsce🏆
Oprócz wyników na tego typu wydarzeniach, najważniejsze są jednak: możliwość sprawdzenia się i rozwijania swoich umiejętności piłkarskich w rywalizacji z innymi, radość i wspólna zabawa, a nade wszystko znajomości i przyjaźnie.😁
Ogromne podziękowania składamy Agnieszce Wierzynek i drużynie ŁKS Lejdis za gościnę i chwilę wspólnej zabawy poza boiskiem 😉🫶😁
Motyle+ŁKS=❤️