17/05/2026
W środę pogoda dopisała i chłopcy mieli okazję w dobrych warunkach rywalizować. Po rozegraniu fazy grupowej (do 7 wygranych punktów) rozstawieni grali w drabince jednego seta. Piękne wymiany, walka o każdy punkt, ofensywne rozegrania...🎾🏆
Widać postępy! Come on! 🎉🥇
✨Final chłopców z klasy 3 dostarczył niezwykłych emocji. Pokazał jak ważny jest tzw. mental i ile może dać wsparcie kibiców. Bartek uzyskał wysokie prowadzenie 5:2 lecz nie zakończył spotkania tym wynikiem . Od stanu 5:2 Wawrzyk zmienił syl gry i doprowadził do tie breaka. Ostatecznie jednak całe spotkanie wygrał Bartek.
W meczu o trzecie miejce górą był tym razem Dawid (udany rewanż)
Gratulacje !!! 🏆🏅
✨Filnał chłopców klasy 4-5 również obfitował w emocje. Kajetan popełniał zaskakujące błędy i David zyskał dużą przewagę 3:0. Kajetan jednak zebrał się w sobie i nie oddał już ani jednego gema Davidowi.
Kajten zwycięzca , David srebro. Mecz o trzecie miejce wygrał Artur.
Brawo !!!💫💪