Na chodzie

Na chodzie Chcę uczyć ludzi, jak prawidłowo chodzić z kijami, aby mogli czerpać z tego maksimum korzyści, satysfakcji i przyjemności. O co tu chodzi? Dokąd idziemy?

Coraz więcej osób zaczyna chodzić z kijami Nordic Walking - ale mało kto robi to prawidłowo. Nie jest to może niebezpieczne dla zdrowia - ale może powodować, że nie czerpiemy z tego maksimum korzyści. Jestem studentem AWF, aktywnie ćwiczę i chodzę w stylu Nordic. Dokładnie analizowałem to, jak ciało pracuje podczas całego treningu - od rozgrzewki, przez rytm marszu, aż po sam koniec. Odkryłem, że

kilka dobrych nawyków może znacznie poprawić to, w jaki sposób "używamy" swojego ciała, wydolność i poczucie satysfakcji z treningu. Chcę pomagać osobom, które chcą poprawić swoją kondycję - osób w każdym wieku, które chcą żyć aktywnie i jak najdłużej być "na chodzie". Dopasuję rytm i tempo do każdego poziomu zaawansowania, bez żadnych barier wiekowych. "Powiedz mamie, powiedz tacie -
łap za kije, nie siedź w chacie! Bo na chodzie być jest w modzie
Na ulicy i w zagrodzie!"

01/10/2016

Z powodów zdrowotnych, dzisiejsze zajęcia Nordic Walking w Michałowicach muszę niestety odwołać. Zostaną one odrobione w innym terminie.
Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień.

08/09/2016

Uua, ciszę wakacyjną czas zakończyć a wraz z nią letnie obijanie się na słońcu.
Od najbliższej soboty(10.09.2016) przez 6 kolejnych tygodni wracamy do treningów Nordic Walking na tych samych zasadach co przed wakacjami, czyli- zbiórka o 11:00 w okolicach Szkoły Podstawowej w Michałowicach z własnym sprzętem.
Za organizację zajęć po raz kolejny odpowiedzialny jest Zarząd Osiedla Michałowice!
Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Mimo, że w zeszły piątek dostałem informacje, że żaden z uczestników nie może przybyć na zajęcia, sam się na nie udałem....
28/06/2016

Mimo, że w zeszły piątek dostałem informacje, że żaden z uczestników nie może przybyć na zajęcia, sam się na nie udałem. Dla odmiany postanowiłem zrobić trening na siłowni plenerowej na skateparku w Michałowicach(polecam) przed Nordic Walkiem.
5 minut rozgrzewki, 20 minut na siłowni z wykorzystaniem sprzętu nie tylko w sposób zalecany(lecz bezpieczny; trening siłowy w plenerze wymaga kreatywności), 30 minut marszu z kijami, a wszystko zwieńczone 5-minutowym rozciąganiem! Efekty bardzo ciekawe, dlatego też polecam wszelkiej maści urozmaicenia na zajęciach, bo nie potrafią się one wtedy znudzić :)

Pozdrawiam.

18.06.2016 r.
28/06/2016

18.06.2016 r.

11.06.2016 r.Półmetek zajęć z gminnej inicjatywy. Niesamowicie leci tydzień za tygodniem, ale to przez to, że jest co ro...
28/06/2016

11.06.2016 r.

Półmetek zajęć z gminnej inicjatywy. Niesamowicie leci tydzień za tygodniem, ale to przez to, że jest co robić, ma się do czego dążyć. Panie chodzące z kijkami po Michałowicach stały się dla mnie niezłą motywacją, aby samemu jeszcze lepiej szlifować swoje umiejętności. Wcześniej chodziłem niestety prawie tylko będąc na zajęciach na uczelni, a od jakiegoś czasu robię to częściej poza nią(nie wspominając o sobotach ;) ). Kijki pojechały ze mną nawet na mazury i wcale nie zostały w samochodzie(https://www.youtube.com/watch?v=AeExj-k41Ns)!

Pozdrawiam.

Cześć, zbliża się sobota, a wraz z nią... rodzinne podchody w Michałowicach! Zajęć praktycznych w tym dniu nie będzie, a...
02/06/2016

Cześć, zbliża się sobota, a wraz z nią... rodzinne podchody w Michałowicach! Zajęć praktycznych w tym dniu nie będzie, aczkolwiek zapraszam na kompleks boisk przy Zespole Szkół w Michałowicach, gdzie odbędzie się nie lada impreza! Czekać na was będzie moc atrakcji sportowo/aktywno/rekreacyjnych.
Ja będę miał przyjemność przybliżyć wam tego dnia takie dyscypliny jak Nordic Walking(10:00) oraz frisbee rekreacyjne/freestyle frisbee(12:00), a pod spodem pełen zakres imprezy.

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam :)

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, Zarząd Osiedla Michałowice i Sołectwo Michałowice Wieś zapraszają na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie z rodzinnym w sobotę, 4 czerwca. Start o godz. 10.00

Przez awarie komputera z sobotniej niespodzianki nici wyszły.Mam przyjemność przedstawić kolejny zajawkowy film o Nordic...
16/05/2016

Przez awarie komputera z sobotniej niespodzianki nici wyszły.
Mam przyjemność przedstawić kolejny zajawkowy film o Nordic Walking nagrany podczas wyjazdu majówkowego :) Zapraszam do krótkiego seansu!

https://www.facebook.com/na.chodzie/

Zajęcia jak zwykle pozytywnie, niestety warunki atmosferyczne zmusiły mnie do szybkiego obrania innej trasy, przez co za...
14/05/2016

Zajęcia jak zwykle pozytywnie, niestety warunki atmosferyczne zmusiły mnie do szybkiego obrania innej trasy, przez co zajęcia trwały tylko niecałą godzinę, za co przepraszam. Deszcz nam nie straszny, a jeszcze jeża uratowaliśmy.
Tymczasem do pracy.
Wieczorem czekajcie na niespodziankę ;)
Pozdrawiam!

Witojcie. Piękne słońce przez cały dzień i orzeźwiający deszczyk sprawiają, że warzywa ładnie rosną. Jeżeli masz wolny k...
13/05/2016

Witojcie. Piękne słońce przez cały dzień i orzeźwiający deszczyk sprawiają, że warzywa ładnie rosną. Jeżeli masz wolny kawałek w ogródku i chcesz poczuć jak na prawdę smakuje warzywo to ja mam dla Ciebie sadzonki pomidorów i nie tylko.
Zaczyna się też niestety okres pylenia, zaczynam powoli kichać.
Niemniej jednak jutrzejsze zajęcia są dalej w grafiku ;)
Zapraszam, widzimy się o 10:00 przy wejściu do szkoły podstawowej w Michałowicach!
Pozdrawiam.

7.05.2016 ruszyliśmy na dobre! mam nadzieję, że się podobało, bo za tydzień widzimy się po raz kolejny ;)Zajęcia:dzień- ...
08/05/2016

7.05.2016 ruszyliśmy na dobre! mam nadzieję, że się podobało, bo za tydzień widzimy się po raz kolejny ;)
Zajęcia:
dzień- sobota
godzina- 10:00
miejsce- skatepark(fontanna) przy Zespole Szkół w Michałowicach.
Wszelki kontakt do mnie podany jest tutaj, na stronie, więc zapraszam kontaktu.
Pozdrawiam.

Dobre wieści po sowitym odpoczynku majówkowym! Udało się, projekt 10 spotkań przeszedł. Niniejszym ogłaszam, że bezpłatn...
04/05/2016

Dobre wieści po sowitym odpoczynku majówkowym!
Udało się, projekt 10 spotkań przeszedł.
Niniejszym ogłaszam, że bezpłatne zajęcia sobotnie dla was(a sponsorowane przez ZOM) o 10:00 rano będą odbywały się regularnie co tydzień począwszy od najbliższej (7.05.2016) :)
Na zachętę wrzucam kolejny film, tym razem mojej grupy ze specjalizacji,
a już niedługo kolejne produkcje ;)
Pozdrawiam!

Amatorski film promujący sport Nordic Walking wykonany na potrzeby specjalizacji Nordic Walking na AWF Warszawa.

Adres

Michałowice
05-816

Godziny Otwarcia

10:00 - 12:00

Telefon

+48729917997

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Na chodzie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Na chodzie:

Udostępnij