12/05/2024
Osu !
W piatek w dojo KKKK Koszalin, odbyło się seminarium walkowe w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski juniorów oraz seniorów.
Z naszego klubu Hizo Hakai uczestniczyli:
Sempai Arkadiusz Cichocki - 9 KYU
Sempai Olivier Bojko - 8 KYU
Sensei Maciej Siwicki - 1 DAN
Sensei Jerzy Dudziak - 3 DAN
Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach oprócz zdobywania doświadczeń oraz rozwoju techniki karate, pozwala także na tworzenie, a także rozwijanie więzi sportowych, między uczestnikami wydarzenia.
Jest to bardzo ważne dla siły i organizacji KYOKUSHIN , jak i dla rozwoju indywidualnego karateków.
Gratuluję udziału.
OSU !