24/05/2026
📢Dziś odbyło się derbowe spotkanie z drużyną Naprzód 32 Syrynia. Derby zawsze wywołują wiele emocji, jednak dziś zabrakło tego entuzjazmu i energii, do których przywykliśmy.
To był jeden ze słabszych meczów w naszym wykonaniu. W porównaniu do zeszłotygodniowego spotkania z Gamowem zabrakło zaangażowania, koncentracji i walki od pierwszego do ostatniego gwizdka. Niestety, nasza drużyna kolejny raz nie potrafiła znaleźć sposobu na zespół z dolnych rejonów tabeli.
Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1 dla Syryni. Po zmianie stron honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Tobiasz Wodecki. Niestety później pojawiło się zbyt wiele niewykorzystanych okazji i prostych błędów, które rywale skutecznie wykorzystali. Goście dołożyli jeszcze dwa trafienia, a nam pozostaje potraktować ten mecz jako kolejną lekcję i wyciągnąć odpowiednie wnioski.⚽️
Naprzód Syrynia walczy o utrzymanie w klasie okręgowej, natomiast my pewnie zajmujemy obecnie 11. miejsce w tabeli – naszych dzisiejszych rywali dzielą od nas trzy pozycje.
Po dzisiejszej kolejce nasz strzelec, Tobiasz Wodecki, ma już na swoim koncie 28 bramek w obecnym sezonie. Brawo!⚽️
Już za tydzień, 30 maja, nasza drużyna zmierzy się z kolejnym zespołem walczącym o utrzymanie w klasie okręgowej – Borowikiem Szczejkowice.‼️
Na zakończenie należą się również słowa przeprosin dla naszych kibiców, którzy jak zawsze byli z nami i wspierali nas przez całe spotkanie. Dziękujemy za obecność i wsparcie – obiecujemy wyciągnąć wnioski.🤍🖤💛
📸M Photography