31/05/2026
Pan w japonkach , Goście z Puław oraz Big Fish na deser :-)
W takim trybie zagraliśmy w przedostatnim turnieju.....przedostatniej rundy :-)
W równiutkim składzie w liczbie 32 osób wystartowaliśmy z najbardziej oczekiwanymi zawodami :-) Porównywalna była tylko premiera Avengers: Endgame :-) ;-)
Do Lublina zawitali reprezentanci Puław!
Dariusz Popławski, Pawłowi Pielacha i Marcin Sikora z czego ten ostatni z debiutem :-) Dziękujemy za przybycie w Nasze skromne progi!
Trzeba dodać, że panowie w znacznym stopniu oblegali miejsca na podium a w sumie zakończyli zmagania w pierwszej 16-tce. Gratulujemy!
Kolejny debiut wtorkowy był dziełem Dawida Karwowskiego. Witamy na pokładzie :-)
Zaczynając od najniższego stopnia podium. Pierwsze z nich zajął debiutujący zawodnik z Puław - Marcin Sikora.
Obok niego robiący sobie prezent wcześniej niż 6 grudnia - Mikołaj Łukasiewicz :-)
W finale spotkali się Paweł Pielacha z Jarkiem Rarakiem. Mecz obfitował w niezłe rzucanie na dystansie i dużą dawkę emocji, która odzwierciedliła się w piątym, decydującym legu ale i wśród dopingujących ;-)
Na drugim stopniu podium zameldował się prezentujący niezły poziom tego dnia i z odrobiną pecha - Paweł Pielacha :-)
Turniej zwycięża najbardziej wyluzowany tego dnia a na pewno z najoryginalniejszym obuwiem tego dnia - Jarosław Rarak!
crème de la crème turnieju był BIG 🦈 w wykonaniu Adama Wąsika!
Gratulujemy finalistom....półfinalistom także.....pozostałym jak najbardziej też :-)