14/06/2025
🏀 Oficjalne zakończenie sezonu młodzieżowej koszykówki 2024/25! 🏅
14 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek młodzieżowych w koszykówce. Z dumą informujemy, że dwie drużyny KS Kutno zakończyły sezon z brązowymi medalami! 🥉🔥
🏀 U17M – drużyna prowadzona przez trenera Michała Pawlaka
🏀 U13K – drużyna pod wodzą trenera Mariusza Łubińskiego
To ogromny sukces naszych młodych zawodników i zawodniczek – pełen poświęcenia, pracy i pasji do gry! Dziś podczas oficjalnej gali odbyło się wręczenie nagród – nie zabrakło uśmiechów, radości i wzruszeń. 🥹💛
Dodatkowo, nasz zawodnik z drużyny U17M – Tomasz Cybulski – został wyróżniony udziałem w meczu Gwiazd Wschód–Zachód województwa łódzkiego! 🌟👏
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom – jesteśmy dumni, że tworzymy taką drużynę! 💪💙