13/03/2020
Ziomeczkiiii .... tak wiemy wiemy .. będziecie źli.. ale :
Jak wiecie siłownia jest to miejsce gdzie bakterie nie ukrywajmy są - ze względu na to iż nie każdy po sobie dezynfekuje sprzęt.. zmienia obuwie itd ...
Dlatego jesteśmy zmuszeni zadbać o pracowników ... o rodziny swoje jak i przede wszystkim Wasze !!
Od dnia jutrzejszego to jest sobota 14.03. 2020
SIŁOWNIA ZAMKNIĘTA do odwołania ! 😞
Forma nie ucieknie 😊A Was prosimy o pozostanie w domach i spędzanie czasu z rodzina ... czym szybciej to pojmiemy tym lepiej .. a wtedy już za kilka dni wszystko wrócić do normy !