11/05/2026
Druga połowa była nasza !
Nitron Krupski Młyn : Sokół Zbrosławice 3:1(0:1)
0:1 19'
1:1 55' Wind as. Jaruszowiec
2:1 58' Wind as. Piekacz
3:1 81' Ziaja as. Dyląg
Skład: Kotucha(45' Kempa). - Kiebuła (85' Zaworski). Wind⚽️⚽️ , Dubiel. Kołcz M. Karaś( 45' Tropper). Jaruszowiec🪙 (k)(75' Karkocha ). Piekacz🪙(85' Tyła). Macioszek( 62' Kołcz A). Dyląg🪙. Ziaja ⚽️
W niedzielę licznie zgromadzeni kibice z pewnością się nie nudzili. Nasi kibice wpierali jak mogli naszą drużynę, za co należą im się duże brawa 👏👏👏.
Pierwsze 30 minut meczu to przewaga drużyny gości, którzy weszli w mecz z dużą ochotą do gry. Efektem tego była strata bramki. Z czasem mecz się wyrównał i również nasza drużyna stwarzała sytuacje bramkowe. Ale w pierwszej połowie więcej bramek nie oglądaliśmy.
Drugą połowę rozegraliśmy zdecydowanie lepiej taktycznie. Dzięki czemu goście pierwszą bramkową sytuacje stworzyli w 85 minucie.
A my parliśmy do przodu z większym animuszem i wiarą. W 55 minucie wręcz wcisnęliśmy piłkę do bramki , trochę sprytem , trochę siłą woli. Już 3 minuty później po akcji Piekacza lewą stroną, fantastyczną bramką popisał się Wind , jak na stopera przystało, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki. Dalej kontrolujemy grę i pozwalamy Gością aby nas atakowali a sami wyprowadzamy kontry. Mamy ich kilka i w 81 minucie Ziaja kończy po podaniu Dyląga.
Brawo drużyna, mimo trudu meczu , wymuszonych zmian kontuzjami, daliśmy radę.
Za tydzień jedziemy do Ożarowic na mecz z rycerzami wiosny. Będzie ciekawy pojedynek.