27/05/2022
✨✨DZIĘKUJĘ✨✨
Moi Kochani z tego miejsca pragnę WSZYSTKIM bardzo serdecznie podziękować za wspólną podróż w Inside Studio❤️
Był to dla mnie niezwykle wartościowy i piękny czas. Piękny w rozumieniu różnych kolorów piękna. Jestem wdzięczna, za każde doświadczenie, słowo, historię jakie mnie Tutaj spotkały oraz za każdą duszę, którą przyciągnęło to miejsce.
Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, którzy z Nami współpracowali i mniej lub bardziej byli zaangażowani w tworzenie Naszej przestrzeni. Szczególne podziękowania dla Aniołów (Julii, Ewy, Małgosi, Poliny, Olgi, Karoliny, Michała i Michała oraz innych), które zawsze w pełni dbały o Was i o Studio "zamykając i otwierając drzwi" oraz zawsze w 100% czuwały nad wspólnym dobrem i bezpieczeństwem. To niezwykłe było doświadczać Waszego prawdziwego zaangażowania🥰.
Dziękuje Wszystkim klientom, za Wasz wkład pracy, obecność, dobre słowa, historie jakimi się ze mną dzieliliście, łzy i uśmiech. Inside zawsze był dla mnie nie tylko miejscem pracy, ale przede wszystkim przestrzenią przemian Waszych i Mojej. Wspólnym przeżywaniem i doświadczaniem ciała, oddechu i umysłu. Nie potrafię rozdzielić tych części. Nie chce ich rozdzielać. Dziękuję.
No i oczywiście bardzo dziękuję Marcie za bycie moją wspólniczką, nauczycielem jogi oraz przyjaciółką. Ta historia zaczęła się niestandardowo i kończy równie niestandardowo😁 To była niezwykła podróż. Wiele ciężkich momentów, w których Nasza siła prowadziła Nas przez trudności i wyzwania. Wiele też pięknych momentów. Po prostu dziękuję.
Nie sposób objąć Wszystkiego i wszystkich jednym postem. Jednak słowo DZIĘKUJĘ zawiera w Sobie wszystko.
Żegnam się z Inside i zapraszam Wszystkich, którym bliski jest mój sposób pracy z ciałem i współodczuwanie do Mojego nowego miejsca😜😜😜 Teraz po zakończeniu jednego mogę zająć się w pełni tworzeniem. Jestem szczęśliwa, że teraz nastał czas bym mogła zająć się freeMOTION i w spokoju oraz w zgodzie ze sobą płynąć dalej.
Wszystkie informacje umieszczę na Naszym profilu i stronie pewnie jakoś w wakacje i choć wiem, że Nasze umysły pytają już kiedy? co? jak? to chce Was uspokoić i powiedzieć wszystko w Swoim idealnym czasie
🙏Z MYŚLĄ O WAS🙏
Natalia🤩
📸Zdjęcie Freeme joga