17/03/2024
Jestem mega dumny z tej Pani, ♥️
która nie tylko jest moją największą motywacją, ale także powinna być źródłem inspiracji dla innych.
Szok, że można zmienić swoje życie o 180 stopni. Z osoby której unikała aktywności, do osoby która zapi**dala na pełnym gazie! oby to trwało i zostało na zawsze 💪🔥♥️
Wspólnie postanowiliśmy podjąć wyzwanie i pokonać po całej nieprzespanej nocy w pociągu około 50 kilometrów. Przebiegliśmy 20 kilometrów cali mokrzy, większość w deszczu, ale w sumie dobrze! bo… „trenuj w ciężkich warunkach a będziesz mistrzem w dobrych warunkach”. Teraz jesteśmy silniejsi 💪😎
Resztę pokonaliśmy szybkim marszem. Ostanie 4 kilometry to była prawdziwa walka Patki z jej nogami. Skurcze w mięśniach z wyziębienia, przemęczenia, odwodnienia i baraku niezbędnych minerałów były tak silne, ze nie mogła stawiać kroków. Chciałem pomoc i ponieść ja na brana 🐏😅
Ale Patki determinacja i siła były niezrównane🔥Widząc ją, jak pokonuje kolejne kilometry z łzami od bólu, przeplatane uśmiechem na twarzy, poczułem ogromną dawkę motywacji i dumy. Jej nieustępliwość i poświęcenie, aby osiągnąć wspólny cel, sprawiły, ze jestem dumny. Te wyzwanie pokazało że jesteśmy zgranym zespołem🤝
To doświadczenie pogłębiło naszą więź i pokazało, że razem możemy pokonywać wszelkie przeszkody. Jestem przekonany, że ta wspólna przygoda będzie z nami na zawsze, motywując nas do dalszych osiągnięć i celebrując każdy wspólny sukces. Dzięki Patce, dzisiaj ledwo co chodzę xd 💪😅