24/03/2021
Przez ostatni miesiąc doskonalilismy umiejętności wspinaczkowe na panelu. Wychodziło to różnie. Raz lepiej, raz gorzej, ale towarzyszyło temu wiele radości. W końcu to dobra zabawa 😉 Zgadzacie się z nami ? Wracając do tematu wspinaczki to z niecierpliwością czekamy na cieplejsze dni, aby uderzyć w skałki i sprawdzić się w terenie. Mamy nadzieję, że przyszły miesiąc będzie równie owocny.
P.S. Możecie nas również obserwować na ig. Pojawia się tam więcej relacji z naszych działań 🙂
https://www.instagram.com/p/CLZbiWvn0I0/?igshid=qj9186tjq63n