10/05/2026
Dziękujemy za kolejny wspólny taneczno-filmowy wieczór! ✨💃🎬
Domówka 9 maja rozpoczęła się inspirującym tasterem z muzykalności prowadzonym przez Bartosza. Mamy nadzieję, że otworzył Wam serca i dusze na jeszcze większą chęć bycia od stóp do głów w muzyce oraz odwagę do wyrażania siebie w tańcu ❤️🎶
Po tasterze parkiet bouncował w rytm swingowej muzyki — tańczyliśmy aż do momentu, gdy w Starym Kinie Łukasz Żarłok TV otworzył seans filmowy. Tym razem Łukasz przesniósł nas do magicznego świata śpiewanego kina dzięki musicalowi „Meet Me in St. Louis” ✨🎞️ Było przepięknie!
Dziękujemy za wspólne chwile. Życzymy słonecznego, majowego czasu i jak najwięcej tańca! 🌸🕺