27/11/2025
Siema
Klasycznie jak co roku o tej porze bede spamowal ze mam duzo czasu - to juz tradycja!!
Dzisiejszy dzien minal mi z praca nad taka piekna i szybka v10, i wiesz co? Robilem sobie na spokojnie, nikt nie wchodzil na serwis, nikt nie dzwonil - no piekny okres i idealne warunki do pracy 😛
Uwielbiam robic takie duze przeglady wlasnie teraz, kiedy mam na to czas, telefon nie dzwoni, klienci nie wchodza i nie mam dziesiatek innych rowerow w kolejce, poprostu z czysta glowa!!
Drugi aspekt jest taki ze przy takich rowerach czesto schodzi caly dzien - w wysokim sezonie przez caly dzien zarobie duzo wiecej robiac przeglady zwyklych gorali czy gravelow - nie oszukujmy sie, wszyscy chodzimy do pracy dla pieniedzy, nawet jesli to pasja czy hobby…
Reasumujac: jesli tez masz teraz czas tak jak ja to dzialajmy od razu, z doswiadczenia wiem ze w lutym zaczyna sie korek i trwa az do sierpnia, jesli chcesz dac innym szanse na serwis w sezonie to rowniez wpadaj teraz, jesli chcesz dac mi zarobic w „spokojnym” okresie to zapraszam serdecznie 😜
PS: czerwony jest szybszy
PS2: z nartami/deskami tez juz dzialam