22/04/2026
🤝🔥💪⚽
W piątkowe popołudnie 24.04 zapraszamy wszystkich kibiców z Zajezdni Nowa Huta i Podgórze piłkarską ucztę w ramach Liga MPK Kraków‼️
A tam mecz najlepszych z najlepszych pośród najlepszych czyli DERBY TRAMWAJARSKIE‼️
Kto okaże się lepszy, a kto źle przełoży wajchę? Czy murawa nie będzie za bardzo zielona? Czy piłka będzie okrągła a bramki dwie? Czy ktoś z piłkarzy przeklnie po francusku?
Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie od godziny 17:40 na boisku TS Tramwaj Kraków‼️
Zapraszamy ‼️