31/05/2026
📣WRESZCIE!!!!! Rozpoczynamy sezon zajęć na świeżym powietrzu😁
Cztery godziny zajęć w tygodniu i tak do końca czerwca.
🌱Pon/ środa 19:00 Strong na Olrliku przy SP18
🌱Wt/czwartek Zumba na terenie pod halą widowiskową na Śniadeckich
Miesięczna opłata za zajęcia ‼️120zl‼️taka promka 🥳
Jednorazowe wejście 20zl
Trzymamy kciuki za pogodę 😉 w razie 🌧️🌦️zajęcia będą przeniesione na salę w SP18