15/04/2026
Te nawyki wprowadziłabym, gdybym chciała schudnąć🥗💪🏻
Zaczęłabym od zmiany nastawienia. Nie licz na to, że ciało, które było zaniedbywane 20, 30 czy nawet 40 lat, zmieni się w jeden miesiąc. Daj sobie czas i podejdź do tego długofalowo.
Zadbałabym o aktywność pozatreningową. Jeśli masz pracę siedzącą, spróbuj wprowadzić chociażby wieczorne spacery. Każdy ruch ma znaczenie.
Postawiłabym na regularność. Nie ustawiaj sobie nierealnych celów, których nie jesteś w stanie utrzymać. Sześć treningów w tygodniu nie ma sensu, jeśli szybko się poddasz. Lepiej zacząć od dwóch i być w tym konsekwentną. Z dietą tak samo, wprowadzaj zmiany stopniowo.
Zmieniłabym swoje proste nawyki żywieniowe w codziennych wyborach. Zamiast syropu karmelowego do kawy wybierz sos zero, zamiast cukru sięgnij po erytrytol, a zamiast tłustego majonezu wybieraj produkty o niższej zawartości tłuszczu. To małe rzeczy, które w dłuższej perspektywie robią dużą różnicę.