20/03/2026
☀️Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny 👉🏼 na nartach! ⛷️❄️
❕W sobotę 21.03 witamy wiosnę i jednocześnie tym weekendem kończymy zimowe szaleństwo na stoku❕
W tym miejscu chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za świetny sezon. To dzięki Wam każdy dzień na stoku był wyjątkowy i pełen niezapomnianych momentów! 🙌💙
🕘 Działamy dla Was w sobotę i niedzielę od 9:00 do 16:00
Złapcie ostatnie skręty na zmrożonym sztruksie i spędźcie ten weekend razem z nami! 😃⛷️
Do zobaczenia 👋