Leźne Dudki

Leźne Dudki Celem drużyny jest rozwój oraz możliwość nabierania doświadczenia.

Zdrowych , spokojnych i radosnych świąt Wielkiej nocy! Radosnego wiosennego nastroju, spotkań w gronie rodziny i wśród p...
20/04/2025

Zdrowych , spokojnych i radosnych świąt Wielkiej nocy!

Radosnego wiosennego nastroju, spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, mokrego dyngusa i oczywiście smacznego jaja! 🐣🐇

18/04/2025

Wszystko co potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu - masz w swoich rękach. YABU!

Kolejne ogłoszenia dotyczące składu. Jeśli śledziliście Nas i nasze mecze wiecie, że od dłuższego czasu Oscar oraz Cypri...
16/04/2025

Kolejne ogłoszenia dotyczące składu. Jeśli śledziliście Nas i nasze mecze wiecie, że od dłuższego czasu Oscar oraz Cyprian nie grali z nami, a więcej informacji na ten temat przeczytasz poniżej ⤵️

Wszystko co piękne, szybko się kończy. Ten rok oraz cały sezon był trudny dla Nas wszystkich. Mieliśmy swoje wzloty i upadki.
Dziś oficjalnie ogłaszamy, że rozstajemy się z dwoma zawodnikami, którzy przechodzą na ławkę rezerwowych. Dziękujemy Easlyy oraz Ksiendzu!🔝

Coś się kończy a coś zaczyna, zmiany i jeszcze raz zmiany! Oliwier, dziękujemy Ci za każdą minutę zagraną w barwach Leźn...
13/04/2025

Coś się kończy a coś zaczyna, zmiany i jeszcze raz zmiany!

Oliwier, dziękujemy Ci za każdą minutę zagraną w barwach Leźnych Dudków oraz wkład w cały projekt. Liczymy, że Hussars będzie dla Ciebie doskonałym miejscem do dalszego rozwoju!

Oliwier „Oliwmaister❤️” Wirkus przechodzi do organizacji Hussars na zasadzie transferu definitywnego, gdzie będzie pełnił rolę trenera/analityka.

Do zobaczenia na serwerze, Powodzenia! 🙌

Krótkie podsumowanie lana z dnia 5-6 kwietnia w Game Pex. 👋Pierwsze swoje spotkanie rozegraliśmy w ćwierć-finale przeciw...
11/04/2025

Krótkie podsumowanie lana z dnia 5-6 kwietnia w Game Pex. 👋

Pierwsze swoje spotkanie rozegraliśmy w ćwierć-finale przeciwko High voltage, gdzie okazało się, że drużyna jest z niedaleka, bo z Bytowa a to paręnaście km od Kościerzyny, a więc można nazwać, że były to małe derby z których wyszliśmy zwycięsko 2:0. Pokazaliśmy dobrego csa, gdzie na jednej z map przyjechaliśmy się po rywalu a następna mapa to niesamowity powrót z naszej strony i wygranie całego spotkania.

Następnie przyszła pora na półfinał przeciwko Armitra, gdzie tak na prawdę zderzyliśmy się z grubą ścianą i przegraliśmy dominująco przez przeciwnika 2:0 w mapach i tak na prawdę nie mieliśmy nic do powiedzenia, bo ciągle byliśmy kontrowani zagrywkami chłopaków. GG! 👏🏻

I to co boli Nas najbardziej to mecz o 3 miejsce, w którym stawiliśmy czoła Hussars young, z którym prowadziliśmy zacięte spotkanie. Pierwsza mapa wygrana 13:11 po małym powrocie z naszej strony. Druga mapa wybór przeciwników a dokładnie nuke, na którym zabrakło tak nie wiele, bo mecz przegrywaliśmy 10:3 w pewnym momencie, a mecz zakończył się bliskim wynikiem dla rywala 13:11, gdzie wróciliśmy z dalekiej podróży i pokazaliśmy, że potrafimy grać jak równy z równym. Ostatnia decydująca mapa to pokaz umiejętności jednego z graczy a dokładnie kizziego, który był wszędzie i wygrał mecz chłopakom o 3 miejsce.

My dziękujemy za tak niesamowite przedsięwzięcie i liczymy, że zobaczymy się już za jakiś czas ponownie, by móc znów polepszyć kontakt oraz sprawdzić się ponownie kto jest lepszy! 👊🏻

Dziękujemy serdecznie za ciągłe wsparcie YABU oraz GamePex! ❤️

LAN, mecz o 3 miejsce 🥉Niestety, po długiej walce, trzech mapach i wielkich emocjach w całym spotkaniu, to rywale zdobyw...
08/04/2025

LAN, mecz o 3 miejsce 🥉

Niestety, po długiej walce, trzech mapach i wielkich emocjach w całym spotkaniu, to rywale zdobywają 3 miejsce i plasują się na podium w Game Pex LAN.
My niestety musimy nacieszyć się 4 miejscem, które teoretycznie jest najgorsze, ponieważ znajdujemy się tuż za podium za drużyną, z którą prowadziliśmy wyrównany bój i brakło tak niewiele byśmy mogli stanąć na podium wraz z Armitra i główną drużyną Hussars, która wygrała cały turniej. Gratulacje! 👏🏻

Pierwsza mapa to wybór Hussars, na anubisie musieli uznać naszą wyższość, gdzie ciągle goniliśmy rywala i ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 13;11.
Następnie przeszliśmy na mapę wybraną przez Nas, w której pierwszą połówkę TT na Nuke przegraliśmy 9:3, jednak po zamianie stron przegraliśmy pi***la, i zaczęliśmy wracać z wyniku 10:3, a ostatecznie przegraliśmy 13:11 i czekaliśmy na decydującą mapę ancient. Ostatnia mapa to dominacja od przeciwników, w którym niestety nie zagrała Nam głowa po nieudanym powrocie na Nuke i całe spotkanie wygrywa drużyna Hussars. GG! 🧙🏻‍♂️

Więcej informacji z lana i jego podsumowań tuż niebawem 👀

Nie tak to miało wyglądać… 😢GG Armitra! 👏🏻Mecz o 3 miejsce rozegraliśmy na Hussars young. Więcej informacji w następnych...
07/04/2025

Nie tak to miało wyglądać… 😢
GG Armitra! 👏🏻

Mecz o 3 miejsce rozegraliśmy na Hussars young. Więcej informacji w następnych postach.

Przed nami półfinałowe spotkanie BO3, w którym zmierzymy się przeciwko Armitra. Wygrany przechodzi do wielkiego finału a...
06/04/2025

Przed nami półfinałowe spotkanie BO3, w którym zmierzymy się przeciwko Armitra. Wygrany przechodzi do wielkiego finału a przegrany rozegra mecz o 3 miejsce. Bądźcie razem z nami! 👊🏻

Planowo spotkanie rozpocząć ma się o godzinie 11:00, ale mogą być małe opóźnienia. Wspierać możecie nas na streamie. 🙌🏻
Twitch.tv/gamepex_gaming

05/04/2025

Wrzucamy przebitkę z meczu na High voltage ⚡️ Spotkanie ciekawe pełne akcji i zwrotów z naszej strony 🤙🏻

Tak to jest ten dzień! Czas na lana! 🔥🕰️ Spotkanie zaplanowane na godzinę 16;00, w którym stawimy czoła na drużynę High ...
05/04/2025

Tak to jest ten dzień! Czas na lana! 🔥🕰️

Spotkanie zaplanowane na godzinę 16;00, w którym stawimy czoła na drużynę High voltage w BO3. GL&HF

Zapraszamy na stream do wspierania chłopaków i kibicowania kulturalnie całej drużynie! 🙌🏻

Twitch.tv/Gamepex_gaming

A Ty jak zareagowałeś na wieść o nowej operacji w CS2 ?🧐Zakupiliście już czy jednak nie macie zamiaru a może cały czas s...
03/04/2025

A Ty jak zareagowałeś na wieść o nowej operacji w CS2 ?🧐

Zakupiliście już czy jednak nie macie zamiaru a może cały czas się zastanawiacie. Podzielcie się swoimi poglądami z Nami reagując danymi emotkami. 🧙🏻‍♂️

Adres

Słodowa 3
Koscierzyna
83-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Leźne Dudki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij