27/05/2026
Poznajemy Szlaki 🚶♀️🚶♂️
31 maja 2026 kolejne wyjście w góy z ratownikami GOPR
Zapraszamy, szczegóły na plakacie, poniżej.
⛰️ Ruszamy na kolejną wyprawę! Kierunek: Jastrzębica! 🥾🌲
Drodzy Mieszkańcy i Sympatycy Beskidów! Po rekordowej frekwencji podczas pierwszej wycieczki, nie zwalniamy tempa! 🚀 Gmina Jeleśnia wspólnie z GOPR Beskidy oraz lokalnymi jednostkami OSP zapraszają na drugie wyjście w tym roku w ramach akcji .
Tym razem odkryjemy uroki Jastrzębicy! 🎯 Sprawdźcie szczegóły i dołączcie do nas:
📅 KIEDY? 31 maja 2026 r. (niedziela)
🕘 START: godz. 9:00
📍 MIEJSCE ZBIÓRKI: Parking przy Kaplicy w Sopotni Małej
🧗 CEL: Jastrzębica
⏱️ ORIENTACYJNY CZAS: ok. 6 godzin (wędrówka + ognisko)
🔥 CO NAS CZEKA?
✅ Bezpłatne wyjście w góry pod opieką profesjonalnych ratowników GOPR.
✅ Wspólne ognisko – pamiętajcie, aby zabrać ze sobą kiełbaski i inne przysmaki do upieczenia! 🌭🥖
✅ Aktywny czas na świeżym powietrzu i najpiękniejsze widoki w regionie.
⚠️ ZAPISY SĄ OBOWIĄZKOWE
Prosimy o zgłaszanie udziału pod numerem telefonu: 📞 33 8630 777
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27 maja 2026 r.
Nie siedź w domu – poczuj beskidzką energię i odkrywaj z nami gminne szlaki bezpiecznie i w doborowym towarzystwie! 🎒🛡️
Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie poniżej oraz na stronie www.jelesnia.pl. 💻
Do zobaczenia na szlaku! 🖐️⛰️
Anna Wasilewska Wójt Gminy Jeleśnia Śląskie. Pozytywna energia Starostwo Powiatowe w Żywcu Beskidomaniacy Beskidlive.pl Żywiec Info Aktualności Dzikieradio.pl Radio ESKA Radio Bielsko