gornik.konin.pl

gornik.konin.pl Strona w pełni poświęcona konińskim kibicom.

22/05/2026

Siemanko Łańcuchy! ⚪️🔵

Do meczu z Wiarą Lecha zostały już tylko 24 godziny! 🔥
Bez owijania w bawełnę — widzimy się WSZYSCY z szalami na sektorze przy Dmowskiego 4! 🧣⚽
Na meczu czeka na Was sporo nowości 👕🧣, więc warto zabrać ze sobą trochę gotówki. 😉
Pamiętajcie też, żeby się nie spóźnić i być na sektorze odpowiednio wcześniej, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem!
🎟 Bilety:�• 15 zł�• młodzież do 16. roku życia — wejście za darmo
Bilety dostępne w kasie meczowej.

Do zobaczenia! Za Górnika!

18/05/2026

W sobotę wszystkie drogi prowadzą na Dmowskiego 4! Godzina 11.00
Nie zapomnij szalika!

My to tylko tutaj zostawimy, reszta należy do Was! ⚪️🔵
17/05/2026

My to tylko tutaj zostawimy, reszta należy do Was! ⚪️🔵

16.05.26 Nielba Wągrowiec-Górnik Konin (0-1)Około 40 osób ogląda sobotnią wygraną Górnika w Wągrowcu! Pozdrowienia dla o...
16/05/2026

16.05.26 Nielba Wągrowiec-Górnik Konin (0-1)

Około 40 osób ogląda sobotnią wygraną Górnika w Wągrowcu! Pozdrowienia dla obecnych!

23.05.26 g.11.00 | Górnik- Wiara Lecha | D4!

📢‼️Mobilizacja‼️Już 16 maja ruszamy do Wągrowca! Szczegóły wyjazdu znajdziecie na plakacie oraz we wcześniejszym poście....
13/05/2026

📢‼️Mobilizacja‼️

Już 16 maja ruszamy do Wągrowca! Szczegóły wyjazdu znajdziecie na plakacie oraz we wcześniejszym poście. Tydzień później — 23 maja o godzinie 11:00 — czeka nas domowe starcie z drużyną Wiary Lecha!

Chcemy, aby informacja o tym meczu dotarła do jak największego grona kibiców, dlatego prosimy Was o pełne wsparcie — udostępniajcie post, wrzucajcie informacje na swoje relacje i zapraszajcie znajomych!

Pokażmy, jak silna jest nasza społeczność i jak wielkie mamy przywiązanie do klubowych barw.

Jedna prośba — każdy kibic tego dnia obowiązkowo w szaliku ! 🧣⚪️🔵

Udostępnij ! 🔥⚽

Dziś delegacja kibiców Górnika Konin wzięła udział w pożegnaniu jednego z najbardziej wybitnych w latach 90-tych piłkarz...
12/05/2026

Dziś delegacja kibiców Górnika Konin wzięła udział w pożegnaniu jednego z najbardziej wybitnych w latach 90-tych piłkarzy i jednocześnie wychowanka naszego klubu, śp. Tomasza Witka. W ostatniej drodze śp. Tomkowi towarzyszyli bliscy, rodzina, koledzy z boiska, przedstawiciele naszego klubu oraz liczne grono sympatyków konińskiego i nie tylko futbolu.

Śp. Tomasz Witek - na zawsze w naszej pamięci!

📢WSZYSCY NA WYJAZD! ⚽️🚌JEDZIEMY DO WĄGROWCA!🧭➡️Sobota 16.05🕐Godz. 12.15💰Koszt ok. 40 PLN⚪️🔵Udostępnij👊
11/05/2026

📢WSZYSCY NA WYJAZD! ⚽️
🚌JEDZIEMY DO WĄGROWCA!🧭

➡️Sobota 16.05
🕐Godz. 12.15
💰Koszt ok. 40 PLN

⚪️🔵Udostępnij👊

GKS Sompolno - Błękitni Mąkolno (09.05.26)Na lokalnych derbach piłkarskich wspieraliśmy załogę Sao Boys w ok. 45 osób z ...
10/05/2026

GKS Sompolno - Błękitni Mąkolno (09.05.26)

Na lokalnych derbach piłkarskich wspieraliśmy załogę Sao Boys w ok. 45 osób z Konina. Nadgorliwa reakcja miejscowych wąsów, instruowanych zapewne przez miejscowego szeryfa z komendy, o mało co nie doprowadziła do tragedii na trybunie. Kilku wąsów nie wytrzymało ciśnienia, atakując pałkami i gazem kibiców w momencie rozwijania sektorówki. Parę osób od nas mocniej potraktowanych gazem, ucierpiały na tym także osoby postronne, w tym młodociani, na trybunie znajdowały się także rodziny z dziećmi. Jeden kibic w całym zamieszaniu niestety zawinięty. Po godzinie postanowiliśmy zawinąć do Konina, gdzie czekał nas mecz z chodzieską Polonią.

ACAB! PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!

Górnik Konin - Polonia Chodzież (09.05.26)
Kolejne ligowe spotkanie na D4 zapowiadało się nieco ciekawiej niż zwykle, gdyż swój przyjazd zapowiedzieli kibice przyjezdni. I rzeczywiście fani Polonii Chodzież wspomagani (sądząc po barwach) także przez kibiców Nielby Wągrowiec i Noteci Czarnków zawitali na sektor gości w kilkadziesiąt osób. Prowadzili doping dla swojej drużyny i przygotowali nawet ultrasowe atrakcje.

Przez nasz sektor tego dnia przewinęło się ok. 180 osób, w tym wsparli nas kibice Włocłavii Włocławek (4 osoby) oraz Sompolnianie (ok. 25 osób) - dziękówa! Na płocie zawisły trzy nasze płótna i jedna chłopaków z Sao Boys, doping z naszej strony z lepszymi momentami, szczególnie po strzelonych bramkach. Na boisku zawodnicy Górnika odnieśli kolejne zwycięstwo (3-2), no i w końcu po tylu nieudanych próbach z poprzednich meczów udało nam się wykorzystać rzut karny!

Oby dwa powyższe mecze zostały poprzedzone minutą ciszy dla zmarłego niedawno, wybitnego za czasów szczególnie II ligi piłkarskiej w latach 90-tych w Koninie piłkarza Górnika - Tomasza Witka. Na meczu w Koninie symbolicznie odpalone zostały race w asyście górniczych koszulek z numerami, tworzącymi wiek zawodnika...Śp. Tomasz Witek na zawsze w naszej pamięci!

Dokładnie w 163 rocznicę Bitwy pod Ignacewem  konińscy patrioci oraz kibice Narodowego Górnika Konin przed pomnikiem w I...
08/05/2026

Dokładnie w 163 rocznicę Bitwy pod Ignacewem konińscy patrioci oraz kibice Narodowego Górnika Konin przed pomnikiem w Ignacewie Apelem Pamięci oddali hołd powstańcom styczniowym, którzy w niewielkiej miejscowości pod Ślesinem starli się z rosyjskim zaborcą. Bitwa pod Ignacewem była jedną z największych i najkrwawszych bitew powstania styczniowego. W mogile w Ignacewie pochowano 160 poległych powstańców. Kiedy konińscy patrioci oddawali cześć polskim bohaterom , w tym samym czasie miasto Konin zostało obwieszone unijnymi flagami z okazji obchodzonego 9 maja przez władze miasta Dnia Europy. Jakie władze takie święto, co idealnie obrazuje jej priorytety ideologiczne.

Cześć i chwała Bohaterom 🇵🇱

Sobota 9.05.26 18.00 Wszyscy na D4!

Wszyscy do młyna! W sobotę 9 maja o g. 18.00 zagramy z drużyną Polonii Chodzież. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że ...
04/05/2026

Wszyscy do młyna!

W sobotę 9 maja o g. 18.00 zagramy z drużyną Polonii Chodzież. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że kibice Polonii posiadają zorganizowaną grupę która zapewne pojawi się w Koninie na najbliższym meczu.

LKS Gołuchów - Górnik Konin (03.05.26)Na koniec weekendu majowego czekał nas wyjazd do Gołuchowa. Do mieściny kojarzonej...
03/05/2026

LKS Gołuchów - Górnik Konin (03.05.26)
Na koniec weekendu majowego czekał nas wyjazd do Gołuchowa. Do mieściny kojarzonej głównie z lokalnej atrakcji turystycznej jaką jest tutejszy zamek, wybraliśmy się autokarem. Na sektorze gości pojawiło się 41 wyjazdowiczów z 2 flagami. Jako ciekawostkę można odnotować fakt, że dwóch sympatyków Górnika dotarło na mecz motocyklami. Pogoda tego dnia upalna, a my kolejny raz w tej buraczanej lidze zostaliśmy zamknięci w klatce bez możliwości wyjścia i tym samym nawet bez dostępu do wody. Doping "majówkowy", ale parę razy było z naszej strony całkiem głośno. Górnik zainkasował kolejne 3 punkty, wygrywając 2-1!

Teraz wszyscy na mecz u siebie z Polonią Chodzież! Przyjadą kibice gości, więc bez wyjątków wszyscy na D4!

Adres

Podwale 1
Konin
62-510

Telefon

526-632-563

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy gornik.konin.pl umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria