28/10/2025
🏸 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dobiegły końca! 🏆
We wszystkich kategoriach wiekowych nasi zawodnicy z Kometki Kielce godnie reprezentowali swoje szkoły, pokazując ogromne zaangażowanie, sportowego ducha i fantastyczną formę! 💪🔥
✨ Podstawówki kl. 4–6
🥇 Adrianna Łabędzka, Lena Lisowska
🥇 Antonii Łabędzki, Filip Romanek, Wiktor Czyż (MKS Orlicz Suchedniów)
🥉 Leon Wawerski, Maciej Gryzek (KS Tęcza Społem Kielce), Wojciech Gruzem (KS Tęcza Społem Kielce)
✨ Podstawówki kl. 7–8
🥈 Wiktoria Wronikowska, Zofia Stępień
🥉 Emilia Kuśmierek, Oliwia Dąbrowska
✨ Szkoły średnie
🥇 Mikołaj Masternak, Maciej Garecki, Antoni Chłodnicki
🥈 Aleksander Bielecki, Aleksander Zapała
🥈 Daria Wardzichowska, Paulina Poświat, Lena Czyż (MKS Orlicz Suchedniów)
🥉 Magdalena Rejman, Magda Wiatkowska, Klaudia Biesiada
🏅 Zuzanna Kita, Wiktoria Tomaszewska – 4️⃣ miejsce, tuż za podium! 💥
🌟 Nina Wawerska, Zofia Wrońska – świetny występ i cenne doświadczenie!
Gratulacje dla wszystkich zawodników! 👏
Jesteśmy z Was ogromnie dumni i cieszymy się, że codzienny trening w Kometce Kielce przynosi tak piękne efekty! 💙💛
💫 Tak trzymać! Do zobaczenia na kolejnych turniejach! 💫