Tenisowe Soboty Deblowe

Tenisowe Soboty Deblowe Tenisowe Soboty Deblowe to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu dla tenisistów amatorów, na każdym poziomie zaawansowania.

Miło spędzić czas w świetnym towarzystwie to cel, do którego będziemy dążyć.

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd łączący tenis, aktywny wypoczynek i odkrywanie uroków północnych Włoch! Kierunek: Lago di...
16/05/2026

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd łączący tenis, aktywny wypoczynek i odkrywanie uroków północnych Włoch! Kierunek: Lago di Iseo – malownicze jezioro otoczone alpejskimi krajobrazami, idealne na sport, relaks i podróże.
To propozycja zarówno dla osób grających w tenisa na każdym poziomie, jak i dla tych, którzy chcą po prostu aktywnie spędzić czas w pięknym miejscu.
🏸 Dla chętnych – treningi tenisowe z doświadczonym trenerem (były zawodnik) na kortach Tennis Club Iseo, położonych tuż nad jeziorem. Możliwość zajęć grupowych oraz indywidualnych.
🌍 Poza tenisem – wycieczki samochodowe, rowerowe, wodne oraz wyjątkowa podróż pociągiem Bernina Express do St. Moritz w Szwajcarii.
🏡 Zakwaterowanie – camping Sassabanek w Iseo, komfortowe 4-osobowe domki nad samym jeziorem. Na miejscu: 5 basenów, korty tenisowe, boiska, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów oraz restauracje i bary.
💰 Cena imprezy:
3999 zł - tenisiści amatorzy nie korzystających z opieki trenerskiej
4399 zł - adepci tenisa korzystających z zajęć grupowych z trenerem
3699 zł - osoby nie grające w tenisa
📍 Przelot, transfer, zakwaterowanie, atrakcje i ubezpieczenie w cenie
📅 Zaliczka: 500 zł do 15.07.2026
Liczba miejsc ograniczona!
📩 Kontakt: Messenger
📞 697-846-230
✉️ [email protected]

Klasyfikacja punktowa po 4 z cyklu turnieju deblowym.Kolejny już 23.05 . Zapraszam do zapisów.
14/05/2026

Klasyfikacja punktowa po 4 z cyklu turnieju deblowym.Kolejny już 23.05 . Zapraszam do zapisów.

4 z cyklu turniej deblowy przechodzi do historii.Przed nami jeszcze 2 decydujące potyczki a ścisk w tabeli punktowej cor...
02/05/2026

4 z cyklu turniej deblowy przechodzi do historii.Przed nami jeszcze 2 decydujące potyczki a ścisk w tabeli punktowej coraz to większy.Mimo majówki 8 par rywalizowało w 2 grupach w tym 4 panie.W pierwszej grupie zgodnie z oczekiwaniami najlepsza para Artur Zwierzchowski -Piotr Wojtyniak a drugi plac dla Marcina Strusiego i Andrzeja Nawrotami którzy nieoczekiwanie pozbawili awansu Tomka i Magdę Derdaś.W 2 grupie pewne zwycięstwo pary Piotr Zaczkowski-Zdzislaw Chłopek przed parą Ela Wołoszyn wraz ze mną.Minimalnie słabsi Karol i Filip Niemczukowie nie awansowali do półfinału.Połfinały dość jednostronne dla Zdzisława i Piotra oraz Artura i Piotra Wojtyniaka.Finał bardzo zacięty 3-4,4-3,10-7 dla Artura i Piotra.Mecz o 3 miejsce równie zacięty 2-4,4-3,10-6 dla mnie i Eli choć zaczęliśmy 3 seta nieszczególnie od 1-5.Gratuluje zwycięzcom, szczególnie Arturowi który zagrał bezpośrednio po chorobie i widać było u niego ogromne zmęczenie.Bardzo dobry występ Eli w parze ze mną.Zdzislaw wspierał swoim doświadczeniem Piotra i byli o włos od końcowego sukcesu.Kolejny turniej w sobotę 23.05 .Klasyfikacja punktowa niebawem.

Wczoraj byliśmy uczestnikami niezwykle miłej uroczystości.W kościele w Sukowie przy przepięknej wiosennej pogodzie Alber...
26/04/2026

Wczoraj byliśmy uczestnikami niezwykle miłej uroczystości.W kościele w Sukowie przy przepięknej wiosennej pogodzie Albert i Zuzia wstąpili w związek małżeński.Gratulacje dla młodej pary , wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia złożyła liczna grupa kieleckich tenisistów amatorów.Mamy nadzieję iż zgodnie z zapewnieniami małżonków udział Alberta w tenisowych zmaganiach nie będzie jedynie okazjonalny, a Zuzia będzie jego najbardziej oddanym kibicem.Trzymamy za słowo i życzymy samych takich pogodnych dni jak to miało miejsce w dniu wczorajszym.

Klasyfikacja punktowa po 3 z cyklu turnieju deblowym.Koleiny w sobotę 02.05.2026 zapisy już ruszyły.
22/04/2026

Klasyfikacja punktowa po 3 z cyklu turnieju deblowym.Koleiny w sobotę 02.05.2026 zapisy już ruszyły.

Ruszamy z zapisami na kolejny obóz tenisowy. Tym razem nad ISEO, jezioro polodowcowe, położone w  północnych Włoszech, w...
12/04/2026

Ruszamy z zapisami na kolejny obóz tenisowy. Tym razem nad ISEO, jezioro polodowcowe, położone w północnych Włoszech, w podalpejskiej dolinie Val Camonica w regionie Lombardia.

Za co kochamy sport?.W moim przypadku za nieprzewidywalność.Faworyci istnieją tylko na papierze, reszta w rękach i nogac...
12/04/2026

Za co kochamy sport?.W moim przypadku za nieprzewidywalność.Faworyci istnieją tylko na papierze, reszta w rękach i nogach sportowców.3 turniej deblowy pokazał jak w krótkim czasie, dużo grając z trenerami i bardziej doświadczonymi zawodnikami , uczestnicząc w tenisowych obozach można uczynić znaczący progres w swojej grze.Szczegóły po krótkim opisie naszych sobotnich zmagań.11 par w tym 5 pań rywalizowało w 3 grupach.W pierwszej faworyci Igor i Iza awansowali z 1 miejsca ale sygnał ostrzegawczy wysłali im Andrzej Folfas i Grzesiu Kasprowicz ulegając dopiero w supertieabreaku.2 grupa bardzo wyrównana,po 6 punktów zgromadzili Tomek z Magdą i Wiesiu z Elą , o kilka gemów lepsi ci pierwsi.3 grupa to również bardzo zacięta rywalizacja z której zwycięsko wyszli Darek i Paula.4 półfinalistą dzięki wygranemu setowi z Igorem i Izą zostali Andrzej i Grzesiu.Tradycją naszych turniejów jest że wszelkie awanse kuchennymi drzwiami lub jak kto woli psim swędem to najlepsza droga do sukcesu.Tak było i tym razem bowiem Andrzej i Grzesiu najpierw sprawili dużą niespodziankę pokonując Darka Gąbkę i Paulę Siwoń w półfinale a potem wzięli rewanż na Igorze u Izie wygrywając 2-4,4-3,10-7.Pojedynek o 3 plac Darek i Paula poddali bez gry na korzyść Tomka i Magdy.Mecz o 5 miejsce jak o mistrzostwo świata 4-3(7-4)3-4(9-11)11-9 dla Wiesia i Eli.W meczu o 9 miejsce górą Roman i Sebastian pokonując Marka Wojtyniaka i Artura Wnuka.Wracajac do wcześniejszego wątku cieszy mnie bardzo postawa Grzesia i Sebastiana którzy w szybkim tempie rozwijają się tenisowo dzień turniejom i tenisowym wyjeździe do Włoch . Bardzo dobra gra Pauli która przy siatce była jak mur nie do przebicia.Swietnie zagrała wraz z Wiesiem Ela.Duże postępy Agaty w parze z Jarkiem.Aga walczyła w parze ze mną ale rywale byli wczoraj ciut lepsi.Gratulacje dla zwycięzców,wszystkim dziękuję za walkę bo tej było co nie miara i zapraszam na kolejnych turniej w sobotę 02.05. oczywiście w gościnnym ośrodku tenisowym Azap na cedzynie.Klasyfikacja punktową zamieszcze niebawem.

10/04/2026

2 osoby lub 1 para potrzebne na jutrzejszy turniej deblowy

Wesołego alleluja 🐣🐇🪺🐇🐣
03/04/2026

Wesołego alleluja 🐣🐇🪺🐇🐣

30/03/2026

Dziś założyłem nowy Fanpage "Gramy i zwiedzamy". Wszystkie informacje dotyczące wyjazdów tenisowych, spotkań integracyjnych,relacje z wydarzeń poza turniejowych będzie można znaleźć właśnie tutaj.Fanpage "Tenisowe Soboty deblowe" dotyczył będzie wydarzeń stricte tenisowych.Zapraszam do śledzenia.

29/03/2026

Kolejny turniej w kategorii losowanej w sobotę po świętach 11.04.2026.Zapisy już ruszyły, serdecznie zapraszam.

Adres

Kielce

Telefon

+48697846230

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tenisowe Soboty Deblowe umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tenisowe Soboty Deblowe:

Udostępnij

Kategoria