23/08/2022
Witam Kibice! Wyjściowa 7 na jutrzejsze spotkanie to:
GK- Franek M.
LO- Maks W.
PO- Adam S. (zawodnik z wypożyczeniem do końca sierpnia)
ŚO- Kuba B.
CAM- Kacper B. (zawodnik powracający po przerwie)
RW- Bartek C.
LW- Piotr M.
Wszystkie orły wymienione powyżej będą zmieniać się z ławką rezerwowych na której znajdują się:
-Kacper R.
-Kuba S.
-Szymon B.
-Maciek.
Jutro WYGRANA i wiele EMOCJI na orliku SP 33 ZAPRASZAMY!
Czołem Orły!