19/07/2025
Nieraz czujemy się przytłoczeni obowiązkami i otaczającym nas światem.. ale co dziwne, ta presja mimo dyskomfortu jest dla nas łatwiejsza do zniesienia - bo jest nam dobrze znana.
Umiejętność odpoczynku i zagłębienia się w siebie powoli zanika, a my uczymy się żyć automatycznie, w biegu.. co na przyszłość nie wróży nam upragnionego spokoju i harmonii.
To jak opiekujemy się swoim ciałem i umysłem ma tutaj ogromne znaczenie dla rozwoju.
Dlatego to tak ważne, aby wracać do siebie.
Aby żyć w zgodzie ze swoim ciałem i duchem.
By móc cieszyć się każdym oddechem, każdym łykiem wody czy krokiem naprzód.
Wieczorem w połowie tygodnia spotykamy się w Studio 'Freya' na macie, szukając w SOBIE właśnie tego co jest nam w danej chwili potrzebne.
W połączeniu ze spokojnym ruchem i nauką oddechu dajemy sobie przestrzeń na zmianę i poznanie swojego wnętrza.
Uwalniamy to co już nam nie służy, robiąc miejsce na nowe. ✨
Do zobaczenia. 🤍