19/10/2015
Klub "SKORPION" jest juz niestety od dawna zamkniety, ale mysle, ze pamiec zarowno o nim, jak i WIEEEEELLLUU niesamowitych momentach na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach :) Bardzo milo mi slyszec od wielu osob, ktore spotykam, jak bardzo tesknia za tym miejscem, mowiac, ze bylo jedyne w swoim rodzaju (mysle, ze z tym sie mozemy wszyscy zgodzic). Dziekuje Wam za to, jak i za te wszystkie wspolnie przezyte chwile :)
Pomimo tego, ze klub jest zamkniety, ja staram sie kontynuowac swoja pasje jaka jest bilard. Niedawno otworzylem szkolke bilardowa i staram sie zachecac zarowno dzieci jak i doroslych tym wspanialym sportem jaki jest bilard :)
Zapraszam do polubienia mojej nowej strony - Akademii Bilardowej "CHAMPION" i oczywiscie zachecam do wspolnej zabawy przy "zielonym suknie" :)
Do zobaczenia ... :D
2-krotny Mistrz Polski
Damian Ejmont
zaprasza na wspólne treningi.
Godziny zajęć dostosowane ind