06/01/2026
Turniejem noworocznym w Mysiadle rozpoczęliśmy na dobre rok 2026. Jednak rok 2025 zawsze będzie wspominany w naszym Klubie z ogromnym sentymentem.🥰 Założenie Stowarzyszenia Klub Kyūdō Gengetsu było dla nas ogromnym krokiem naprzód w kierunku propagowania kyūdō na Śląsku i nie mamy zamiaru się zatrzymywać.😎 Nadal chcemy się rozwijać co mogą potwierdzić zdane egzaminy* na stopnie Nidan (Michael, Michał i Przemek) oraz Shodan (Damian i Gabriel).🥳
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten rok z nami. Mamy nadzieję, że będziecie go równie dobrze wspominać! ☺️
*Czy wspominaliśmy już jak bardzo jesteśmy dumni? Jeszcze raz gratulacje chłopaki! 💪