18/11/2025
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! 🎉
Mikołajkowy Turniej Siatkówki z AZS AG Katowice! 🎅🏻
Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, pracowników oraz przyjaciół Akademia Górnośląska w Katowicach do wspólnej, sportowej zabawy 😊
Kiedy? 📅
6 grudnia 2025 r. (sobota), godz. 17:00
Gdzie? 📌
Sala gimnastyczna Akademii Górnośląskiej - budynek C, ul. Kostki Napierskiego 38 w Katowicach
Jak dołączyć? 🤔
🏐 Zbierz drużynę 6-7 osób (skład może być mieszany, mogą grać również osoby spoza uczelni)
🏐 Wymyś świąteczną nazwę drużyny
🏐 Ubierz coś świątecznego np. czapkę mikołaja
🏐 Zgłoś swoją drużynę poprzez wiadomość na naszym Facebooku lub Instagramie
Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2025 r. 📩
Do wygrania Puchar Rektora i nie tylko! 🏆
A podczas dekorowania choinki Święty Mikołaj przygotował dla każdego uczestnika słodki upominek 🎁
Nie trzeba być mistrzem siatkówki ani trenować - najważniejsza jest dobra zabawa i świąteczna atmosfera! ✨
Nie masz drużyny lub brakuje Ci kogoś do zespołu?
Napisz do nas – pomożemy Ci w znalezieniu ekipy 💪🏻
PS. W ramach wzięcia udziału w naszym wydarzeniu studenci dostaną jedną dodatkową nieobecność do wykorzystania na zajęciach WF, a jeśli turniej wypada w czasie Waszych zajęć – zapewniamy usprawiedliwienie nieobecności.