20/09/2022
Z wielką przykrością informujemy, że w piątek odszedł jeden z naszych zawodników- Sargis.
Sako był świetnym sportowcem i jeszcze lepszym człowiekiem. Swoim uśmiechem i energią rozjaśniał każdy dzień. W naszych sercach pozostanie na zawsze.
Gdyby ktoś chciał się z nim pożegnać, pogrzeb odbędzie się w czwartek o godzinie 11.00 w kościele cmentarza Wawrzyszewskiego w Warszawie.