05/03/2026
Wiecie, że już w tym miesiącu odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Kendo? Dlatego każda możliwa okazja do dodatkowych przygotowań jest na wagę złota ⚔️ W Warszawie szlifowaliśmy mistrzowską formę, aby końcem marca móc pokazać nasze umiejętności na najwyższym poziomie 🏆🎯
Na Ogólnopolskie Zgrupowanie Kendo zjechało się solidne grono zawodników. Z naszych 🟡⚫️ szeregów zameldowało się 5 osób!
W zeszłorocznych zmaganiach MP Yokokan wywalczył 3️⃣ medale! Jesteście ciekawi jak to będzie tym razem? Śledźcie wnikliwie nasze posty - będziemy zdawać relacje 🫡✍️👀