02/03/2026
Siemka łobuzy, krótkie wideo pokazujące jak bardzo właściciel silesian cage club strzelił sobie w stopę, uniemożliwiają mi powrót do prowadzenia zajęć w klubie po tym jak na miesiąc wylądowałem w szpitalu. Czarnobiałe zdjęcia to aktualny stan zawodników w silesianie ,te kolorowe to za czasów gdy ja byłem trenerem. A jak zobaczyłem info ze silesian rezygnuje z sekcji w Sosnowcu i następnie Igor z Niedźwiedziem odchodzą z klubu i otwierają swój w miejscu gdzie byla wcześniejszą sekcja to morda mi sie ucieszyła😀Noestety klub to nie jest jednostka ( wlaściciel) warto szanować zarówno dobrych trenerów jak i samych zawodników. Dodam że na ostatnich zawodach zae mną na 7 osób przywiozłem 6 medali, co raczej bdb świadczyło o jakości mojej pracy. Teraz w silesianie trenerami są młodzi którzy zaczynali mma u mnie jakieś 4/5 lat temu. Śmiech na sali. Jak można najlepszy klub na Śląsku tak zaniedbać, a wszystko przez własną dumę i ego. Z silesiana odeszło większość chlopaków, została jakas garstka. Pozdro mordy i powodzenia w nowych klubach👊👊👊