02/03/2026
Kończy się najdłuższy sezon na SkiArenie. Uruchomienie tras po szkodach spowodowanych przez wiatr i śnieg wymagało kilku dni pracy, aby przywrócić je do użytkowania. W weekend 21/22.02 conajmniej kilkadziesiąt osób korzystało z tras. Jeszcze rano poprawiliśmy trasy do klasyka. Potem przyjechała klubowa ekipa z Gdyni i "ładnie" nam tory przełyżwowała. Nie pierwszy raz! Na uwagi otrzymaliśmy aroganckie odpowiedzi. Z Vice nie możemy zrozumieć jak można przyjeżdżać do kogoś w gości i nie szanować jego, często ciężkiej pracy. Na codzień spotykamy się z wieloma wyrazami aprobaty i docenienia naszej pracy, ale niektóre osoby nas po prostu "leczą". Przez lata, wielokrotnie nieznane nam osoby oferowały pomoc w różnych sprawach. Tak jak ostatnio Pan Marcin w zakresie akcesoriów elektrycznych. Dziękujemy. Na biegówkach byłem w ponad 20 krajach, w wielu ośrodkach, ale nigdzie poza naszym krajem nie spotkałem się z niszczeniem tras. Czy robi to się dlatego, że są za darmo?
Ciekawostka; na zrzutce zanotowaliśmy w tym czasie sześć operacji.
To jest nasz ostatni post w tym sezonie. Jaki będzie i czy w ogóle będzie następny czas pokaże.