KS Ludwikowice - Trampkarz

KS Ludwikowice - Trampkarz Oficjalna strona klubu KS Ludwikowice -Trampkarz

14/09/2024

Z powodu słabych warunków atmosferycznych mecze naszych młodzieżowych drużyn zostały przeniesione. Zespół młodzika z Kudową zmierzy się na wyjedźcie o godzinie 17 w środę. Natomiast junior młodszy zagra z Jedliną w czwartek na wyjeździe o godzinie 17:30.

05/09/2024

Miło nam poinformować że nasza młodzieżowa drużyna podzieliła się na dwie grupy: młodzik i junior młodszy.

Zawodnicy juniora młodszego będę rozgrywać mecze w formie 7x7 na połowę boiska i bramki 5x2. Pierwszy mecz rozegrany zostanie już w tą sobotę o godzinie 13 na boisku w Głuszycy. Warto też dodać że rozegraliśmy jeden mecz sparingowy z zrzeszeni niwa i wygraliśmy ten mecz 6 : 3.

Natomiast zawodnicy młodzika rozegrali już pierwszy mecz w sobotę w Krosnowicach. Po bardzo przeciętnej pierwszej połowie nasi zawodnicy przegrywali aż 3 : 0. Na drugą połowę wyszli bardzo zdeterminowani i uwierzyli że ten wynik może zostać zmieniony, i tak się stało. Straty zaczął odrabiać Kostek Szarowicz który pewnie wykorzystał rzut karny. Kilka minut później znów wpisał się na listę strzelców. Trzecia bramkę strzelił Wiktor Kozak. Mecz zakończył się wynikiem 3 : 3.

Kolejny mecz młodzika odbędzie się w tą niedzielę o godzinie 16 30 na boisku w Jugowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy

22/06/2024

Ostatni mecz sezonu wygrywamy na wyjeździe z Sudety Międzylesie 2:1. Po bardzo dobrych pierwszych minutach spotkania wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Kajetana Pietrycha. Po strzelonym golu graliśmy dobrze ale popełniliśmy parę błędów przez co straciliśmy bramkę na 1:1. Po przerwie wyszliśmy ostro na gospodarzy i strzeliliśmy bramkę na 2:1. Potem mieliśmy trochę szczęścia ponieważ zawodnik z Międzylesia pomylił się z 11 metrów. Wynik 2:1 utrzymał się już do końcowego gwizdka arbitra. 👏⚽️👏

Drużynie MLKS Sudety Międzylesie dziękujemy za mecz i za cały sezon walki.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicą za doping wsparcie i zaangażowanie.👏❤️

Dziękujemy również naszemu najlepszemu trenerowi Dariuszowi Bolkowi za przygotowanie nas na każdy mecz, wsparcie i zaangażowanie. ❤️👏⚽️

O kolejnych informacjach dotyczących meczów czy sparingów będziemy informować bliżej nowego sezonu! ⚽️

Hej KS!
💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤

09/06/2024

Orlik Kłodzko 8 : KS Ludwikowice 1

Skład wyjściowy: Kacper Juszczak( bramkarz ) - Igor Żarski, Tomasz Grochulski, Mateusz Wysocki, Konstanty Szarowicz - Piotrek Kuźniarz, Emil Serafiński( kapitan ), Wojtek Kocur, Szymon Kocur, Ksawery Urczyński - Kuba Szafraniec

Z ławki wchodzili: Fabian Banasik, Alan Gabrylijszyn, Kacper Gwóźdź, Tomasz Bocianowski, Kuba Losik

Przez pierwsze 30 minut mecz był wyrównany z lekką przewagą gospodarzy choć my stwarzaliśmy szanse i próbowaliśmy zaskoczyć gospodarzy. Niestety gospodarze zaskoczyli nas i przed przerwą strzelili 3 bramki. W drugiej połowie liczyliśmy na lepszą grę. Niestety tak się nie stało gospodarzy atakowali ale nasza linia defensywna dawała radę. Około 55 minuty wszystko się posypało i nasi przeciwnicy zdobyli pięć bramek i wynik meczu podniósł się na 8:0. Pod koniec meczu udało nam się strzelic bramkę za sprawą Piotrka Kuźniarza który z około 20 wpakowal piłkę pod poprzeczkę. Wynik do końca meczu utrzymał się 8:1 dla gospodarzy.

Gospodarzą dziękujemy za mecz I życzymy powodzenia w ostatniej kolejce sezonu.

Wczoraj mieliśmy podejmować u siebie Śnieżnik Domaszków ale z różnych przyczyn gospodarze nie zjawili się w Jugowie i automatycznie wygraliśmy 3:0 poprzez dostanie walkowera.

Już w sobotę tzn 15 czerwca zagramy ostatni mecz sezonu z Sudety Międzylesie na wyjeździe o godzinie 12. Wszystkich kibiców zapraszamy.

Hej KS!

03/06/2024

Gorzko - Słodki tydzień
💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤

W poprzednim tygodniu rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy z nich zagraliśmy w środę tzn 29 maja z MKS Nysa Kłodzko na wyjeździe. Z różnych powodów na meczu zjawiło się tylko 12 osób którym bardzo dziękujemy za przybycie , ale niestety ulegliśmy rywalą aż 16:0. O tym meczu nie będziemy więcej pisać po prostu gratulujemy gospodarzą i życzymy powodzenia w kolejnych meczach sezonu.👏👏

Wiedzieliśmy że musimy się odkuć w najbliższym czasie i sytuacja przydarzyła się w nietypowy dla nas dzień bo w niedzielę 2 czerwca gdzie w Jugowie podejmowaliśmy Kudowę Zdrój. Trener miał do wykorzystania cały skład co nie zdażało się często w tym sezonie. Wyszliśmy na mecz pełni sił i zaangażowania co skutkowało pierwszym golem dla nas około 5 minuty. Niestety szybko po tym straciliśmy dwie bramki i wynik do przerwy utrzymał się 2:1 dla gości. Od początku drugiej połowy siedliśmy na gości co dało nam szanse na strzelenie wyrównującej bramki.Tak się stało około 60 minuty dobrym strzałem Szymon Stocki umieścił piłkę w siatce.
Kilka minut później w sytuacji sam na sam nasz napastnik został sfaulowany, sędzia nie miał wątpliwości i pokazał czerwona kartkę dla obrońcy drużyny przyjezdnej. Fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego Kajetan Pietrych umieścił piłkę w siatce. Na koniec meczu znowu kapitalnym uderzeniem popisał się Szymon Stocki podwyszając wynik na 4:2. 👏⚽️⚽️

Tym samym odnosimy drugie zwycięstwo w sezonie 👏

Naszym rywalą dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych meczach sezonu.

Kolejny mecz zagramy już w tą środę na wyjedzie z Orlikiem Kłodzko w Kłodzku o godzinie 17. Wszystkich kibiców zapraszamy do wsparcia!

29/05/2024

KS Ludwikowice 1 : Zamek Kamieniec 5

Wyjściowy skład: Kacper Juszczak(bramkarz) - Konstanty Szarowicz, Tomasz Grochulski, Mateusz Wysocki, Wojtek Kocur - Piotrek Kuźniarz, Szymon Stocki(kapitan), Kuba Losik, Szymon Kocur, Ksawery Urczyński - Kuba Szafraniec

Z ławki wchodzili: Kajetan Pietrych, Tomasz Bocianowski, Oliwier Pietrych, Oktawian Mumot

Od pierwszych minut nikt nie miał znaczącej przewagi parę strzałów z strony gości ale nasz bramkarz pewnie sobie z nimi poradził. Około 15 minuty Szymon Stocki z rzutu wolnego oddał piękny strzał ale niestety w poprzeczkę. Po tej sytuacji przejęliśmy na chwilę inicjatywę. Niestety około 25 minuty goście przejęli inicjatywę aż do końca pierwszej połowy. Stworzyli kapitalne sytuacje ale nasz bramkarz poradził sobie z nimi świetnie. Ale niestety udało im się strzelic dwie bramki i wynik do przerwy utrzymał się 2:0. Po przerwie znowu szybko straciliśmy dwie bramki. Ale potem przejęliśmy inicjatywę i zaczęliśmy stwarzać sobie okazję do strzelania bramek. Udało nam się to pod koniec meczu po świetnej akcji i po pięknym zagraniu w pole karne naszego kapitana i wykończeniem Szymona Kocura. Niestety po tej bramce straciliśmy jeszcze jedną bramkę i wynik meczu to 5:1 dla gości.

Naszym rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych kolejkach sezonu.

Już dziś zmierzymy się z MKS Nysa Kłodzko na wyjeździe!

Hej KS!

20/05/2024

KS Stary Wielisław 7 : KS Ludwikowice 2

Wyjściowa jedenastka: Kacper Juszczak (bramkarz) - Mateusz Wysocki, Tomasz Grochulski, Piotr Kuźniarz, Konstanty Szarowicz - Szymon Stocki(kapitan), Emil Serafiński, Wojtek Kocur, Szymon Kocur, Ksawery Urczyński - Kuba Szafraniec

Z ławki wchodzili: Kajetan Pietrych, Kuba Losik, Tomasz Bocianowski

Już przed meczem doszło do niecodziennej sytuacji, ponieważ sędzia który miał nam sędziować nie dojechał, co skutkowało sędziowaniem trenerów spod ławki rezerwowych. Brak sędziego skutkował zamieszaniem na boisku. Pierwszym takim był rzut z autu dla gospodarzy gdzie zawodnik wyszedł za linię ale jeden z trenerów tego nie zauważył i bramka została zaliczona. Jednak drużyna gospodarzy zachowała się Fair Play i pozwolili nam strzelić gola na 1:1. Około 25 minuty straciliśmy gola po rzucie różnym na 2:1. Do bardzo nie bezpiecznej sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy gdzie w naszym polu karnym nasz obrońca Konstanty Szarowicz wykonał wślizg i i uderzył z całej siły głową o murawę co skutkowało że Kostek stracił kontakt z rzeczywistością. Na szczęście po szybkiej interwencji trenerów Kostek odzyskał przytomność, na miejscu zjawiła się karetka. Do przerwy w wynik utrzymał się 2:1 dla gospodarzy. Po przerwie gospodarze chcieli zamknąć mecz i cały czas atakowali na naszą bramkę ale obrona dawała radę. Aż do momentu w którym jeden zawodników Wielisława był faulowany w naszym polu karnym i i po chwilowej decyzji trenerów piłka została ustawiona na 11 metrze od bramki. Nasz bramkarz prawie obronił 11 ale piłka ocierając mu się o ręce ostatecznie wpadła do bramki.Około dwie minuty później straciliśmy czwartą bramkę i mecz wydawał się już prawie rozstrzygnięty. Jednak postawiliśmy wszystko na jedną kartę co skutkowało stratą jeszcze trzech bramek. Na koniec meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Kajetan Pietrych z 11 metrów.

Jednak nie wynik jest tutaj najważniejszy tylko zdrowie Kostka. Dzięki szybkiej interwencji trenerów z Kostkiem jest wszystko dobrze! Kostek wracaj do zdrowia!

Naszym rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych kolejkach sezonu.

Hej KS

16/05/2024

🔥 Przerywamy złą passę! 🔥
💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛

Odnosimy nasze pierwsze zwycięstwo w sezonie!!!👏👏 W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz z Międzylesiem, który wygraliśmy 5:2.

Mecz rozpoczęliśmy lagą Bonito. Od samego początku meczu dyktowaliśmy warunki, co skutkowało pierwszą bramką dla nas. Po lekkiej tiki-tace piłka dotarła do Szymona Stockiego, który zachował spokój i pewnie zerwał pajęczynę w lewym górnym rogu. Do końca pierwszej połowy udało nam się zdobyć jeszcze 3 bramki. 2 bramkę udało nam się zdobyć po kapitalnym wejściu w pole karne Jakuba Szafrańca, który skierował piłkę do Wiktora Kozaka a on zakończył akcje tzw. tap-inem. Następnie świetnym podaniem Emil Serafiński wypuścił Kuba Szafrańca i prowadziliśmy już 3:0. Przed przerwą jeszcze jednego gola strzelił Kuba Szafraniec. Wynik po pierwszej części spotkania 4:0 dla nas. Po przerwie straciliśmy trochę kontrolę nad spotkaniem. Goście atakowali i udało im się strzelić bramkę na 4:1. Następnie wszystko wróciło do normy i znowu mieliśmy mecz pod naszą kontrolą. Ciągle ataki na bramkę rywali spowodowały że udało nam się strzelić jeszcze jedną bramkę za sprawą Kajetana Pietrycha który pewnie wpakował piłkę do bramki z około 10 metra. Pod koniec meczu znowu straciliśmy bramkę na 5:2.

Naszym rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych.👏🤝😀

Wyjściowy skład: Kacper Juszczak( bramkarz)-Tomasz Bocianowski, Piotrek Kuźniarz, Tomasz Grochulski, Mateusz Wysocki - Szymon Stocki( kapitan ), Emil Serafiński, Kajetan Pietrych, Wiktor Kozak, Ksawery Urczyński - Jakub Szafraniec

Z ławki wchodzili: Fabian Banasik, Oliwier Pietrych, Tomasz Walkowski, Oktawian Mumot

13/05/2024

LKS Śnieżnik Domaszków 8 : KS Ludwikowice 1

Wyjściowy skład: Juszczak( bramkarz ) - Tomasz Bocianowski, Tomasz Grochulski, Piotrek Kuźniarz, Mateusz Wysocki - Emil Serafiński, Szymon Stocki ( kapitan ), Kajetan Pietrych, Wiktor Kozak, Ksawery Urczyński - Jakub Szafraniec

Z ławki wchodzili: Fabian Banasik, Oktawian Mumot

Po dłużej przerwie wróciliśmy do rozgrywek ligowych ale w mocno okrojonym składzie z powodu zielonej szkoły. Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze bo już w 10 minucie przegrywaliśmy 3:0. Staraliśmy się stwarzać sytuację i udawało się nam to ale niestety nie skutecznie. Nasi rywale stworzyli jeszcze kilka dobrych akcji ale nasza obrona jak i bramkarz dawali radę. Do przerwy utrzymał się wynik 3:0.
W drugiej połowie straciliśmy znowu szybko dwie bramki. Około 60 minuty kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kajetan Pietrych i zdobył honorową bramkę. Następnie gospodarze przejęli inicjatywę i stwarzali sytuację, dużo udało nam się obronić ale niestety nie wszystko i straciliśmy jeszcze trzy bramki. Mec zakończył się wynikiem 8:1 dla gospodarzy.

Naszym rywala dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych kolejkach sezonu.

Kolejny mecz zagramy już w tą środę o godzinie 17 w jugowie z Międzylesiem. Wszystkich kibiców zapraszamy.

Hej KS

29/04/2024

KS Ludwikowice 3 : Orlik Kłodzko 9

Wyjściowy skład: Kacper Juszczak ( bramkarz ) - Konstanty Szarowicz, Mateusz Wysocki, Piotrek Kuźniarz, Ksawery Urczyński - Tomek Grochulski, Szymon Stocki ( kapitan ), Wojtek Kocur, Kuba Losik - Kajetan Pietrych

Z ławki wchodzili: Tomasz Bocianowski

Mecz graliśmy w okrojonym składzie, co niestety było widoczne.Od początku mieliśmy duże problemy goście przejęli inicjatywę i szybko strzelili 3 bramki. Około 25 minuty po wrzutce z narożnika boiska Szymona Stockiego bramkę zdobył Wojtek Kocur.
Do przerwy utrzymał się wynik korzystny dla gości. Przez pierwsze 20 minut drugiej połowy zagraliśmy okropnie i daliśmy sobie strzelić 4 bramki. Następnie to my po dobrym rozegraniu rzutu wolnego strzeliliśmy bramkę za sprawą Szymona Stockiego. Około 70 minuty spotkania gola strzelił Szymon Kocur. Niestety pod koniec meczu straciliśmy jeszcze 2 bramki i końcowy wynik meczu wynosił 3:9 dla gości.

Pilkarski Uczniowski Klub Sportowy Orlik Klodzko serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kolejkach sezonu.

Hej KS !

26/04/2024

Kudowa Zdrój 1: KS Ludwikowice 0

Wyjściowa 11- tka: Kacper Juszczak ( bramkarz ) - Ksawery Urczyński, Tomasz Grochulski, Mateusz Wysocki, Konstanty Szarowicz - Szymon Stocki ( kapitan ), Emil Serafiński, Kajetan Pietrych, Szymon Kocur, Kuba Losik - Piotrek Kuźniarz

Z ławki wchodzili: Wojtek Kocur, Wiktor Kozak, Fabian Banasik, Oliwier Pietrych, Kacper Gwózdź

Na początku mecz rozgrywał się w środku pola, nikt nie miał znaczącej przewagi. Gospodarze wyprowadzili parę groźnych akcji ale obrona zachowywała się dobrze.My również wyprowadziliśmy kilka ciekawych i zorganizowanych akcji ale obrona gospodarzy zachowywała się dobrze. Niestety około 25 minuty gospodarze objęli prowadzenie. Po strzelonym golu gospodarze zupełnie stracili kontrolę nad meczem. Przejęliśmy inicjatywę co było dobrym znakiem na drugą połowę.
Druga połowa zaczęła się od wysokiego pressingu gospodarzy i parę groźnych akcji ale obrona dawała radę. Od tego czasu znowu przejęliśmy inicjatywę .Około 55 minuty kapitalnym uderzeniem popisał się Kajetan Pietrych który z 30 metra oddał kapitalny strzał ale niestety w poprzeczkę. Mieliśmy jeszcze sporo szans na wyrównanie meczu. Najlepsza szansę miał Piotrek Kuźniarz który wyszedł sam na sam z bramkarzem ale nie zdołał strzelić wyrównującej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Naszym przeciwnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kolejkach sezonu.

W najbliższą sobotę zmierzymy się z Pilkarski Uczniowski Klub Sportowy Orlik Klodzko. Początek meczu o godzinie 12 w jugowie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Hej KS

24/04/2024

Już dzisiaj zmierzymy się na wyjeździe z Stadion Zks Włókniarz Kudowa Zdrój.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.
Hej KS!

Adres

Olimpijska 24
Jugów
57-430

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KS Ludwikowice - Trampkarz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria