16/05/2024
🔥 Przerywamy złą passę! 🔥
💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛
Odnosimy nasze pierwsze zwycięstwo w sezonie!!!👏👏 W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz z Międzylesiem, który wygraliśmy 5:2.
Mecz rozpoczęliśmy lagą Bonito. Od samego początku meczu dyktowaliśmy warunki, co skutkowało pierwszą bramką dla nas. Po lekkiej tiki-tace piłka dotarła do Szymona Stockiego, który zachował spokój i pewnie zerwał pajęczynę w lewym górnym rogu. Do końca pierwszej połowy udało nam się zdobyć jeszcze 3 bramki. 2 bramkę udało nam się zdobyć po kapitalnym wejściu w pole karne Jakuba Szafrańca, który skierował piłkę do Wiktora Kozaka a on zakończył akcje tzw. tap-inem. Następnie świetnym podaniem Emil Serafiński wypuścił Kuba Szafrańca i prowadziliśmy już 3:0. Przed przerwą jeszcze jednego gola strzelił Kuba Szafraniec. Wynik po pierwszej części spotkania 4:0 dla nas. Po przerwie straciliśmy trochę kontrolę nad spotkaniem. Goście atakowali i udało im się strzelić bramkę na 4:1. Następnie wszystko wróciło do normy i znowu mieliśmy mecz pod naszą kontrolą. Ciągle ataki na bramkę rywali spowodowały że udało nam się strzelić jeszcze jedną bramkę za sprawą Kajetana Pietrycha który pewnie wpakował piłkę do bramki z około 10 metra. Pod koniec meczu znowu straciliśmy bramkę na 5:2.
Naszym rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych.👏🤝😀
Wyjściowy skład: Kacper Juszczak( bramkarz)-Tomasz Bocianowski, Piotrek Kuźniarz, Tomasz Grochulski, Mateusz Wysocki - Szymon Stocki( kapitan ), Emil Serafiński, Kajetan Pietrych, Wiktor Kozak, Ksawery Urczyński - Jakub Szafraniec
Z ławki wchodzili: Fabian Banasik, Oliwier Pietrych, Tomasz Walkowski, Oktawian Mumot