12/05/2026
Z radością informujemy, że Bartłomiej Pruciak wychowanek, a obecnie instruktor ASiR w rozegranych 10 maja Akademickich Mistrzostwach Śląska w Tenisie zdobył srebrny medal w grze pojedynczej mężczyzn, a wraz z kolegami z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zajął pierwsze miejsce drużynowo🎾🏆🥇
Gratulacje!!!