13/02/2025
✨ Moi drodzy✨
Jako kierownik prowadzący przez 4 lata sekcję tenisa stołowego
i członek zarządu tego klubu chciałbym wszystkim moim PRAWDZIWYM kolegom- zawodnikom podziękować za udział i współzawodnictwo w turniejach 🏓 oraz za wspólnie spędzony czas i miłe chwile na pogawędkach.
Niestety dalsza współpraca była już nie możliwa w tej sekcji🏓
Żegnając się z wami na tej stronie nie mówie STOP wręcz przeciwnie, przedemną nowy projekt bardzo profesjonalny, oczywiście związany z tenisem 🏓.
O szczegółach w niedalekiej przyszłości poinformuję wszystkich zainteresowanych, którzy byliby chętni na profesionalną grę z licencjonowanymi instruktorami i trenerami tenisa🏓 Również zaprosić na profesjonalne turnieje z wyśmielitą obsadą🙂
Pozdrawiam 🏓
Zbigniew Świerczek