14/10/2017
Gratuluje zarządowi Stali za super organizacje. Goście rozgościli się na sektorze gospodarzy i wywalali ludzi z własnego sektora . Brak policji i ochrony , a wiadomo było , że to mecz z zwiększonym ryzykiem .Jeżeli tak będziecie dbali o kibiców to nie dziwcie się ze jest ich coraz mniej .