17/05/2026
Po sezonie zimowym wróciliśmy do rywalizacji w letniej edycji GALS 🏐☀️
Pierwsze dwie kolejki nie poszły po naszej myśli — porażki 0:3 z Zadrą i Forever pokazały nam, że po przerwie trzeba było ponownie wejść w ligowy rytm.
Na szczęście ten weekend przyniósł już dużo więcej powodów do radości i udało nam się wygrać oba spotkania za 3 punkty — z MFM oraz Bizonami Żyrardów 💪
Dodatkowo w naszym składzie pojawiły się nowe osoby, które bardzo dobrze wpasowały się w drużynę i już pokazują, że będą dużym wzmocnieniem zespołu 🔥
Mamy nadzieję, że to będzie pozytywny bodziec i początek dobrej serii, którą uda się kontynuować w kolejnych meczach.
Najważniejsze, że dalej trzymamy dobrą atmosferę i z każdym spotkaniem wyglądamy coraz lepiej jako drużyna.
Byle tak dalej! 🥋🥋🥋