09/06/2026
Już dawno koniec rundy wiosennej. Więc nadszedł czas na małe podsumowanie. Znicz Pruszków (mecz przyjaźni) - 40 osób. Wyjazdy: Górnik Łęczna - 3, Chrobry Głogów - 3, ŁKS Łódź- 25 osób. Mecze u siebie (grane w Pruszkowie): Polonia Bytom - 50, Polonia Warszawa - 200, Stał Mielec - 50, Pogoń Siedlce - 50, Wieczysta Kraków - 50, GKS Tychy - 100 osób. Oprócz naszych meczy obecni jesteśmy na meczach naszych przyjaciół ze Znicza Pruszków w następujących liczbach: Znicz - Wieczysta Kraków - 5, Znicz - Odra Opole 3, Znicz - Stal Rzeszów 3, Znicz - Miedź Legnica - 6, Znicz - Górnik Łęczna 4, Znicz- Polonia Bytom 10, Znicz - Ruch Chorzów 20 osób. Na koniec chcieliśmy podziękować chłopakom że Znicza bo zawsze można na nich liczyć jak i wszystkim kibicom za rundę wiosenną i do zobaczenia już w połowie lipca. Znowu czeka nas cały sezon gry w Pruszkowie.