02/06/2026
Praca trenera to nie tylko szkolenie dzieci, ale ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, zdobywanie nowej wiedzy.
W dniu 31.05.2026 Pani Wiktoria Guzek uczestniczyła w szkoleniu trenerskim poświęconym metodyce szkolenia początkowego w tenisie stołowym. 🏓
Szkolenie poprowadził trener Paweł Szeliński, wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski, który podzielił się swoim doświadczeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w pracy z młodymi zawodnikami.
Pani Wiktoria Guzek mimo niedługiego stażu w naszym klubie, dała się poznać jako osoba wyjątkowo zaangażowana w proces szkolenia dzieci. Jej uśmiech😀, otwartość i doskonałe podejście pedagogiczne sprawiły, że szybko zyskała dużą sympatię najmłodszych zawodników. Dodatkowo, dzięki świeżym pomysłom i kreatywnemu podejściu do zajęć, wnosi nową jakość do naszych programów treningowych, dbając o wszechstronny rozwój podopiecznych.
Wiktoria, dziękujemy za Twoje zaangażowanie i cieszymy się, że jesteś w naszym zespole! 🤜🤛
Czekamy na kolejne wspólne wyzwania!!!